• cehennemin kapıları kapandığı vakit cehennem ehline içerdeki azap melekleri şöyle seslenir :

'' kurtarın kendinizi''

yuhanna konsili/ 8.pasaj
  • yobaz filan değil sadece sorgulayan genç. abi niye farklı düşünen herkesi şak diye yobaz ilan ediyorsunuz? hani burası özgür bir tartışma ortamıydı? niye hiç farklı görüşlere tahammülünüz yok?
  • yobaz değil, sorgulayan genç hiç değil bildiğin salak yazar.

öyle böyle değil ama harbi salak. kılıçla adam kesmenin çağ atlattığını düşünen bir salak. konuşmaya bile değmez aslında.

engelle geç
  • yalan söyleyen ekşi yazarı.

(bkz: fenerbahce'nin metal yorgunluguna girmesi)

mutlu musun? yalan söyleyerek insanları yanıltıyorsun...
  • çünkü, yanan benim aslında!
    beynimden ve zihnimden geçenler.
    birbirine çarpmadan,
    ve, birbirini incitmeden.
    yangında ilk beni kurtarın!
    ateşim, barbekü partilerindekileri yakmadan.
    yangında ilk beni kurtarın.
    çünkü; yanan benim.
    bakmayın dumanımın çıkmadığında.

yangında ilk beni kurtarın siz.
    bırakın, ağaçlarla-kuşlarla başkaları ilgilensin.
    mutsuzluktan ölmek üzereyim.
    yangında ilk beni kurtarın siz.

ya da...

yangında ilk, kndinizi kurtarın siz.
    ve, işlemeye devam edin günahları.
    ben hepiniz için yanarım.
    ve, ağlarım ben!
    hepiniz için.
    hepimiz için!
  • düşünce ve ifade özgürlüğüne methiyeler düzen adamların saldırısına maruz kalmıştır. gerçekten utanın.

şurada ne yaptık da bu küfürlere ve hakaretlere mazhar olduk? pablo escobar teröristinin hayranları gelip bize saldırır olmuş. gerçekten yazık.
  • düşük iq'lu bir kardeşimiz. sütçü imam'dan daha yukarıdaki bir okulu kazanamaz. ösys yerleştirme belgesini atsın özür dileyeyim o derece eminim.
  • hakaret ve küfür edenler çıksın. sırada küfür etmek için bekleyenler var. kasıyor abi küfür database'i.

ulan bir de demokrasi, ifade özgürlüğü, insan hakları dersiniz. ne kadar saygılı olduğunuzu gördük bu kavramlara.
  • kasaba zihniyetli bir yazar.
  • çok iyi biridir aslında. güvercin tüyü kadar narin, yumuşak ve hassas bir kalbi vardır. incitmemek gerekir.

tespitlerini akça kuşun kuşluk vakti nağmeleri gibi ince ve nüktedan bir biçimde yapar da kimsenin ruhu duymaz. o derece iyi biridir.
hesabın var mı? giriş yap