• bir itiraf. bir de bunu diyen çin zulmünden bahsedip uygur'lara bağımsızlık da istiyordur allah bilir.
  • - kürtler gitsin uygular gelsin
    + sen bi siktirip gitsen kürt coğrafyasından olmaz mı?
    - ....
    + tamam la kızma, bez parçalarının ve öcalan posterlerinin hepsi imha edilme şartıyla, gideriz der misin o vakit kürt diyarından?
    - demem.
    + e sus o zaman bi zahmet.

edit: typo
  • - kürtler gitsin uygur türkleri gelsin.
    + senin üstünde mi gidip gelsin?
    - anlamadım ben bunu ama. kürtlerle uygur türkleri yer değiştirsin o zaman.
    - git gel akıllı seni...
  • harika bir fikir.

hem çin'de yemyeşil uçsuz bucaksız topraklar var.

satan memnun olur, ama alanı bilemem.

satılan kesin olmaz da.
  • (bkz: guzel fikir)
    on numara onermedir.
    ayrıca buna karsi cikan terorist bozmalarina kurdistan toprakları nere lan o.evladı diye sormak isterim.
    zira oyle bir ulke yok. he illa var diyorsan kuzey ıraga sktir ol git.

editullah : bak sen şu kürtcü faşist sıçmıklara hele ! yok turkler orta asyaya gitsin diyeni mi ararsın , yok kurtler kendi kulturunu yasayacak diyen mi ararsın ? ulan daltarak sjw feodalizm kulturunude bunu savunan gavatların da topu cehenneme. bir de turk oldugunu yazmışsın. sen turk murk degilsin. bal gibi kurtcu bolucu bir faşistsin.

cogunuz 90 larda kürtcü ozalın korfez savaşında sınırları 1.5-2 milyon peşmergeye acmasıyla geldiniz. amip gibi cogala cogala + entel liboş cihangir solcuları ve politik dogrucu sjw'ler + akp'nin destegi + avrupa birliginin belediyeler yasasıyla hdpkk adı altında boluculuk yapabiliyorsunuz , ki boyle bile sayınız 6 milyon. oncekilerde yavuz sultan selimin sünnilik ayagına türkmenlerin cogunu cikartip oralara yerlestirdigi farsi , zagrop dagı eşekleri vs'ler.

bazı turkmen aşiretleri de ne yazık ki zamanla kürtleşti. ki kürtlerin aralarından duzgun cıkanlar genelde bunların bir kısmı oluyor. fakat her turlu terore ve şerefsizlige ragmen yıkamadınız. bu senaryo işe yaramayınca 10 milyon arap,afrikalı multeci alındı ulkeye. aynı oyunun buyuk versiyonu.asıl sen kimin ulkesinden kimi kovuyorsun lan ? sen kimi ulkesinde otuyorsun lan ? yallah ıraga
  • 21. yüzyılda bu ırkçı kafaların yok olmaması çok ilginç. hem avrupa'da hem anadolu'da, bir kişiyi seçemediği bir şey için yargılamak, genellemek düpedüz saçmalık. ne zaman akıllanacaksınız bilemiyorum ama doğu'daki teröristler kadar tehlikeli bu düşünce.
  • ne fark eder amk bu kürtler öyle bir millet ki bir tane bile kalsalar güneydoğuda devlet kurup intikamını alırlar :)

edit: anaa çok zevkliymiş lan bundan sonra kürtlere böyle espriler yapacam bence onların da hoşuna gider
  • “ daha kolayı var; türkler orta asya'ya geri dönse kökünden hallolur mesele.”

seni amk çocuğu biz bu toprakları kendimize yurt edebilmek için kaç tane şehit verdik, kaç bebek yetim kaldı haberin var mı ?
  • neden ırkçı başlıklar çoğaldı? türkiye'de yaşayıp bundan gurur duyan herkes türk'dür. her birimizin kökeni farklı ama bu bir şey değiştirmez. kim saf türk olduğunu iddia ediyorsa gitsin test yaptırsın.
hesabın var mı? giriş yap