şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hükümet yurduna değil devlet yurduna ait olan internettir, yüksek ihtimal birçok site engellidir. aynı zamanda bildiğim kadarıyla dns değiştirmeden tweet de atılamıyor.
 • olmayan internettir.

  kyk'da kalan arkadaşlarım pencere camına mı dikilmediler, ağaç olup yaprak mı açmadılar ne arasan var. sonunda çareyi kendi internetlerini kendi almakta buldular*.

  beş bin kata sen göstermelik modem koy, sonra vay efendim "hükümeti düşüreceğiz diye tweet atanların kullandığı internet" diye söylen. teallam, komiksin dostum!
 • olmaması daha hayırlı olan internettir. madem o kadar tesisatı çektirdin uğraştın para verdin bari iş görecek kadar hızlı olsun.

  not: 1.5 saatlik bir filmi donmadan izlemek için filmi başlatıp 8 saat beklemek yeterli.
 • tek cihazdan girilmesi bile ne kadar kötü olduğunu anlatmaya yeter.
 • girmek için harcadığınız çabayı bağlı kalmak için de ayrıca harcayabileceğiniz, dünyanın en lanet internetidir.
 • an itibariyle sözlüğe girişte kullandığım. daha doğrusu kullanamadığım, zira bahsettiğim 'an' 3 dakika. bir siteyi yüklemek 3 dakika gerektiriyor. hakkındaki en yaygın efsane geceleri hızlandığından bahseder. şahsımca denendi ve teyit edildi. yükleme süresi 1 dakikaya kadar düşüyor.
 • izleyeceğin filmi altıncı his ile bir gün önceden tahmin etmen gerekir ki, idm ile geceden indirebilesin.
 • hangi aklın ürünü ise onun anasını sikeyim.

  2000 kişilik yurda 1 gbit net bağlıyosun. kişi başı 0.5 mbit net bir de sürekli oyun indirmeye çalışan orospu çocukları olunca oluyor sana 0.1 mbit net.
  240p de dizi izlenmiyor. haftasonu diyorum yazılım dersleri izleyeyim az, youtubeden 144p de zor açılıyor pixellere bakıyorum ne yazıyor ne ediyor 0 görüntü.

  aslında çözüm çok basit.

  2000 kişilik yurda 1 paket 1 gbit net almak yerine
  10 paket alacaksın.
  tarife 1000 lira olsa, 10.000 / 2000 = kişi başı herkes 5 lira fazla ödediğinde olay çözülmüş oluyor.
  kişi başı minimum internet de 5 mbit olacak . yeter de artar bile.

  bir de akk koyacaksın 80 gb.

  al sana gül gibi internet ya...

  1 hafta sürmez amına koyayım şunu yapmaları. ama öyle bi ülke olduk ki, hiç birşey ilgili kurum tarafından yapılmıyor.

  reis çıktı teog dedi, 3 günde teogu kaldırdılar amına koyayım. çıktı üni. sınavı dedi sistem baştan aşağı değişti.
  e peki sorarım size? madem bozukdu bunlar senelerdir niye yapıyorsunuz amına koyayım. neden ilgili kurumlar ilgilenmiyor.

  vallahi çok saçma ya. herşey çok saçma ve iğrenç.
 • kyk interneti, varlığı yalnızca yurt müdürleri tarafından kabul gören bir efsanedir arkadaşlar.

  hatta alın size bonus bilgi eğer sular yoksa; yurt harici her yerde su olmasına rağmen yine de sorun belediye yüzündendir. elektrik yoksa; yine yakındaki her yerleşim yerinde parıl parıl volt, koli koli amper, protonlarca elektrik olmasına rağmen sıkıntı ısrarla, inatla körolasıca belediye yüzündendir. asla kat'a yıllardır on çözüm arasından bir çözüm lütfedip de bulamamalarından değildir.
 • modern işkencedir, gösterip de elletmemektir, ayaklarından tavana asılmaktır. kyk yurdundan ayrılmak için en önemli sebep budur. allah bildiği gibi yapsın yıllardır bir çözüm bulamadılar japonya 5g teknolojisine geçecek bizimkiler daha bize kablo üzerinde 1 mbit i zor sunuyor.