• ücretsiz kargo ile elinize ulaşacak olan bisiklettir. çok rahatladım şu an, elimde tam da 5798tl vardı, bisiklet alacaktım, bütçem kısıtlıydı. kargo ücretleri düşündürüyordu beni ama rahatça bisikletime kavuşabilirim. selesini falan yalarım artık napiyim.
  • fiyatını bu kadar saçma bir rakama yükselten şeyin ne olduğunu merak ettiğim bisiklet.
  • bir bisiklet için 5700 lira çok büyük bir meblağ değildir, üst kalite bir çok bisiklet bu fiyatlara satılmaktadır. delta bisiklet'in sitesinden bir kaç modele bakabilirsiniz.

ancak, bu satılan ürünün nesi 5798 lira ediyor, ben anlayamadım anlayan?
  • ulan ıslatmamak lazım ama öküz alırık o parayla.
  • her an evim şahane'den nevzat usta gelip sprey boyayla nar çiçeği rengine boyayacakmış gibi duran bisiklet.
  • bu bisiklet hem spor hem de konfor amaçlı tasarlanmıştır
    %100 alüminyum iskelet, 700 tekerlek, 8 vites
    170x110x70 ölçülerinde
    200 adet sınırlı üretim
    arka göbeğine entegre edilmiş hızları, uygunsuz raydan çıkışları önleyen kayışlı tahril
    disk frenleri her türlü hava koşulunda güvenli frenleme sağlar
    güçlü aydınlatması sayesinde gece kullanılabilir
    bisikletin sade stilini korumak amacıyla geleneksel dinamo ön göbeğe entegre edilmiştir
    deri sele
    ürünün kargo çıkışı fransa'dan yapılacağı için ürünün teslimatı 10-15 gün içinde yapılacaktır.

* güçlü aydınlatması sebebiyle mi bu fiyata mı satılıyor anlayabilmiş değilim. tüm şehiri aydınlatma gücüne sahip sanırım.

edit: uranyum zenginleştirmesi
  • zincir yerine trigger kayışı gibi birşey kullanılan ilginç bir bisikletmiş
  • com.tr'li site yapan ama otomatik olarak türkiye bedenini koymayıp ülkemizi sallamayan markaya ait bisiklet. "sipariş bedenleri ingiltere bedenleridir. türkiye için beden tablosunu tıklayın." uyarısı her şeye yetiyor. ben o kadar paraya bisiklet alacağım ve ülkemin beden tablosunu görmek için tıklama yapacağım, yok ya! haydi gülüm, haydi lacoste; çek arabanı, çek bisikletini.
hesabın var mı? giriş yap