• hayatımda gördüğüm en büyük vakit kaybıdır. oyunla sürekli ilgilenseniz bile yetişemiyorsunuz.
  • oyun pay to win tabanlı bir oyun ve kesinlikle algoritması size daha çok para harcatmak için sürekli kötü ödüller vermek üzerine kurulmuş bir sisteme bağlıdır. kesinlikle ama kesinlikle uzak durması tavsiye edilir.
  • sürekli telefon başında vakit geçirmek zorunda kalmadığınız için tercih edilebilir bir oyun olarak öne çıkıyor. 20 level sonrasında ilerlemek çok uzun sürüyor.
  • long tech firmasının yayınlamış olduğu mobil platformlar için gerçek zamanlı ve çoklu oyunculu çevrimiçi strateji oyunudur. farklı eyaletler içinde tim oluşturularak oynanır. günümüz oyunlarının çoğunda olduğu gibi oyun içi satın alma kurgusu üzerine kurulmuştur. çin ve abd'den oyuncular çooğunlukta olsa da türk oyuncular da barındırmaktadır.
  • tehlikeli bir oyun. dünya hayatından elinizi eteğinizi çekmenize neden olabilir. yüklediğim andan itibaren 3 gün boyunca kopamadığımı farkettim. benim gibi kendini kaptıranlardansanız uzak durun. ben sildim.
hesabın var mı? giriş yap