• debe listesini gezerken engellendiğimi gördüğüm yazar. bir yazarın beni engellemesi için ya akpli yada tahammülsüz olması lazım.
  • iki aşamalı seçimlerde oy bölmek diye bir şey olmadığı halde y-chp'nin tek muhalefet partisi olduğu alt metinli yalan yanlış algılarla özellikle genç kuşağı kasıtlı olarak yönlendiren bir manipülatördür. ülke tarihinin en büyük faciasını dahi bağlı olduğu siyasi oluşumun çıkarı için kullanabilecek kadar değerlerini yitirmiş bu tip insanlar aynaya nasıl bakabiliyorlar merak konusu. bu denli makyavelist, bu denli oportunist olabilmek... yazık!
  • bir entrym üzerine mesaj atmış bana, ne güzel. uzunca bir cevap verip yazdığımı "yanlış anladığını" anlatmak istedim ama mesajım iletilmedi ve baktım ki engellemiş.

aferin, kendisini yargılarıyla başbaşa bırakıyorum. ciddiye alıp uzun uzun cevap verdiğim zamana üzüldüm kendi adıma.
  • ekremci bir yobaz muhtemelen, engellediği için okuyamıyorum entrylerini,ekonun terörist seviciliğini, il başkanı kanas cananı eleştirmem rahatsız etmiş demek. yobaz diyorum, insan kişinin yazdıklarını incelemeli, tahammül nerdeeee.!
    https://twitter.com/…?t=htimdin54lfhx4ea2nr8oq&s=19
    bak eko ne yapmış, kiminle fotosu var??
  • buna ekremci demişsiniz. benim de favori adayım ekrem ve mansur.

ancak bu yazar durduk yere bana aktroll yazıp engelledi. anlam veremedim.

haaaaa... bol karmalı bol takipçili muhalif görünümlü aktroll bir yazarı ifşa etmiştim ona kızmış olabilir var ya hani kalemli kılıçlı. pardon. hani bunların bi grubu var ya. işte hani..
  • (bkz: rejisör)
  • güzel yazmış: (bkz: #69728078)
  • (bkz: ekotroll)
  • allah kimseyi nevşin mengü savunacak duruma düşürmesin. nevşin mengü'nün muharrem ince'nin savunduğu değerlere muarız olduğunu bilmesek bir nebze inanırdık.
    bkz: #150482114
  • kral adamdır; eski ranza komşum, uyurken horlamaz.
hesabın var mı? giriş yap