• almanca öğrenmek isteyenler için faydalı bir youtube kanalı, sevimli, aşırı enerjik ama iyi öğretmen bir ablanın sayfası, abla dediğime bakmayın kendisi '90 doğumluymuş,neyse başlangıç seviyesi almanca için bence gayet güzel, anlaşılır ve kısa videolar içeren, başarılı bir kanal, hadi rastgele!
    https://m.youtube.com/…xhtw9w1z9rvncovec0w7pkwumhxy
    edit; ania, anja diye yazılmaktaymış, başlığı ben açmamıştım, hazır açılmış başlığı doldurmaktı niyetim, hazırcılık etmemek lazımmış!
  • almanca öğrenmek isteyenlerin bir üstteki arkadaşı ciddiye almamalarını öneriyorum. yaklaşık olarak a2 seviyesindeyseniz anja ile hem eğlenip hem dil öğrenebilirsiniz. kendisinin en önemli özelliği ezbercilik yapmadan hayatın içinden örneklerle dil öğretmesidir. powerpoint sunumunun aksine arkadaşlarıyla tatil yaparken bile her şeyin almancasını öğretir, sen de onunla dünyayı gezersin.

insanların hareketlerini sınırlamaması ve olabildiğince doğal olması onların cıvık, ciddiyetsiz veya saygısız olduğu anlamına gelmez.
  • almanca ögrenirken ingilizcenizi de canlı tutmanıza yardımcı olan youtube kanalı. malum çoğumuz almancayı ingilizceden sonra ikinci yabancı dil olarak öğreniyoruz ve almanca öğrenirken ingilizceyi ihmal ederek paslanıyoruz. anja'nın almanca söylediği her cümlenin arkasından ingilizce anlamını da söylemesini çok faydalı buluyorum. böylesine enerjik, hayat dolu ve eğlenceli bir alman kadından istifade etmek lazım.
  • ders anlatım şeklini beğendiğim kanal ama ağır bir tabir olabilir belki ama biraz cıvık buluyorum anja hanımı. fazla bağırıp gülmesini kontrol ederse aranan kanal olabilir.

herhangi bir almanca kursuna gitmeden önce a1 seviyesi için faydalanabilirsiniz bu videolardan.
  • şimdi reklamlar..
  • çok eğlenceli kıpır kıpır bir o kadar da öğretici hanımın youtube kanalı. almanca merakı olanlara şiddetle tavsiyemdir
  • başarılı bulduğum almanca eğitim kanalı.

en önemli özelliği derse odak için öğrencinin dikkatini çekmeyi başaracak seviyede yüksek enerjiye sahip oluşu ve doğrudan ders anlatımı.
  • baya faydasını gördüğüm kanal. burdan çalışmaya başlayınca diğer kanallara da denk geliyorsunuz, bir diğeri, easygerman ve lingoni german.
  • almanca ogretme maksatli acilmis bence gayet basarili bir youtube kanali.

videolarin sahibi anja asiri sempatik bir hanim kizimiz. klasik yontemler yerine orneklerle gostererek temel kelime ve kurallara odaklaniyor.

bu kanaldan detayina kadar almanca ogrenmeyi beklemek, ne bileyim biraz saflik olur. zaten amac temel seviyede almancayi ogretmek.

detayina kadar ogrenmek istiyorsan ona da varim diyor, her hangi bir videosunun altindaki aciklamalar kisminda irtibata gecerek tabi.
hesabın var mı? giriş yap