6 entry daha
  • belli konularda,* kitaptan şaşmış ve gereksiz konulara girmiş olan apple yapımı dizidir.

kitapla, şu anda yayınlanan iki bölüm ile yaklaşık %80 oranında paralellik göstermektedir.
  • cillop gibi konusu olan bir kitabı, sayfa sayfa ekrana aktarsanız, daha fazla kişiye ulaşırdınız diye haykırdığım, apple tv'nin aynı isimli kitaptan uyarlanmış olan dizisidir.

kitapta olmayan bir sürü saçma konuya girilmiş. ne gerek var bunlara diye sürekli söylenmekteyim. sanırım dizi final bölümüne gelene kadar da söyleneceğim.

baş karakterler süper kitapla uyumlu. ancak, kitapta kilit rola sahip, karşı komşu ne alaka dedirtiyor. abi ne gerek var böyle şeylere ?

kitap, karakterlerin değişimi, gücünü ve sonrasındaki olayları zaten süper bir şekilde aktarıyor. senin ayrıca hiç olmamış şeyleri ekrana aktarman, kitaba ve yazara hakaret.

ne özel efekt, ne karakterlerin gökyüzünde uçup, yeri göğü yerinden oynattıkları şaklabanlıkları gerektirmediği bir güzel eseri, ekrana böyle aktardığına inanamıyorum apple tv.
  • kitabın sonu ile dizinin final bölümündeki sonun alakasız olup, benden ne yazık ki yüksek puan alamamış apple tv yapımı dizidir.

sanırım, kitabı okumak, kitaptaki karakterlerle kendimi özleştirmek, kitabın bende uyandırdığı hislerin sanırım daha çok müptelası oldum.

o yüzden sürekli bu diziye mana buluyorum.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap