• arkadaşlar satanlar gerçek alıcılara denk gelenler oluyor genelde, o da 50 kişide 1 falan. ben de yaptım, benim de başıma geldi. herhangi bi şeyi beğendim, konuştum pazarlık yapıp anlaştık gidip aldım. bi başkası da bana aynısını yaptı, zaten olması gereken bu. sıkıntı başka konuda. sıfır sattığım ürünü de kimse kusura bakmasın 2.el fiyatına niye satayım mal mıyım abi. mağazada 770 tl olan skechersi ben 500-600 bandına satmaya çalışıyorum evet çünkü sıfır ayakkabı. buna da 250 tl teklif etmezsin amk yani. o yüzden satılmıyor birçok ürün çünkü içerde 100 kişi varsa 95 i boş beleş tip.
  • malum sarı site'ye göre oldukça leş, ölücü, çakal kaynayan bir yer olmasından mütevellittir. şu ana kadar ne kadar premium bir ürün sattıysam hepsi sahibinden.com'da satıldı. bunların içinde macbook, üst düzey iphonelar, anker bluetooth hoparlör, sennheiser hi-end kulaklık, vs. var.
  • xiaomi mi box 4k almak istiyorum. letgo ya bakayım, eli yüzü düzgün birşey varsa alayım, paramız yurtdışına daha az gitsin dedim. o esnada sıfırı hepsimalumda 649 lira olan androidli tv kutusunun letgodaki fiyatları 550-600 civarındaydı. birkaçına mesaj attım, bak sıfırın fiyatı bu, son fiyatınız nedir diye. gelen cevaplar "git sıfırını al" şeklindeydi.

elektronik bir cihazın 2. elini satınalma riskine gireceğim garanti süresi geçmiş olacak, yüzde 10 bile fiyat farkı olmayacak.

satarsınız satarsınız.
  • 300 tl lik bilgisayar parçasını ilana koymuşum. adam mesaj atıyor " pazarlık payı var mı?" diye bir kaç msj sonra 200 tl ye kadar düşüyorum.
    buluşma yeri belirleniyor.
    buluşmaya gelmeden 1 saat önce gelen msj ;

- gardaş 70 tl veririm o kadar. satacaksan geleyim.

yüzde %90 ı bu kafalardan oluşuyor.

gardaş diyem ağzını s.key.m. benden en az 10 yaş küçüksün yapraaaam.
    hitap tarzına ayrı sana ayrı s.kay.m.
  • sıfırı 4.900 tl olan monitörü kapalı kutu faturalı 2.000 liradan ilana koydum, elaman 1.000 lira vereyim yazmış dedim ben sana 1.000 lira hesabı kapat s.git. daha cevap gelmedi.
  • valla malum sarı sitede de let go'da da hiçbir şey satamıyorum nedense gel gör ki koyduğum fiyatlar da bence gayet makul ama yok işte.
  • letgoyu kullanan belli başlı insan profili kaynaklı durum.

1. satıcılar (%30)
    2. ölücüler (%30)
    3. muhabbet için girenler (%39)
    4. alıcılar
  • herkesin korkulu rüyası olan ölücülere rağmen evimde fazla durumda kalacak eşyaları satmak için kullanacağım platformdur. allah yar ve yardımcım olsun.

her türlü ev eşyası temin edilir *

birazcık evleniyorum da canım, allah sana da nasip etsin. *
  • burda satisa cikardigim hic bir urunu satamadim. ayni urunu baska platformlarda ise 3 hafta icinde sattim. varsa bir puf noktasi yesillendirin.
  • bended letgoda başarılı olamadim..aynı ürünleri facebook markette çok kısa sürede sattım ...
hesabın var mı? giriş yap