• (bkz: ka ching)
  • nadide bir antisilence eseri olmakla birlikte,yeni nesil adi verilen 80 sonrasi kusagindaki egemen hayata bakis açisini dile getiren iki kelimeciktir bunlar.dedigim gibi bir bakis açisidir bu ve dogal olarak nesnelerle sinirli degildir.bireyin tüm hayatina sirayet etmistir.ilk akla gelen savunma tezinin söyledigi gibi "bu durumun bireyden bagimsiz olmasi" imkansizdir.tabii ki bu durum ögrenilen yahut ögretilen bir kilif olabilir fakat,kurtulmak için çaba sarfetmemek durumun kabul edildigine,dahasi durumdan hosnut olunduguna isaret edecektir.acidir.kötüdür.aglanilasi bir durumdur.

(bkz: human being)
    (bkz: insan olun biraz arkadasim)
  • muhteşem suffer hits albümünün kanımca en iyi parçası olmak gibi bir onura sahiptir nezdimde.
  • halay çekme isteği uyandıran metal şarkılarındandır bu da. böyle "let's consume" dedikçe daha bir şevkle sallayacaksın mendili, topukları yerlere vura vura...çok şahane bir eser. şair burada tüketim toplumun seslenmiş...
  • adamlar bundan bir 8 yıl kadar önce tüketim manyaklığına ayarı öyle güzel vermişler ki; ben bugün reklamları izlerken sürekli bu şarkıyı mırıldanıyorum "let's consume, let's consume" diye...
  • we sell shit, cheap shit diye başlar
  • antisilence-suffer hits

we sell shit, cheap shit...

come&buy it
    population is our market
    throw the old goods
    destroy the old goods
    buy the new ones
    let's consume
    come&buy it
    brand new machines
    they work for you
    that's not enough
    nothing's enough
    if we produce
    you must buy it
    let's consume
    hypnotised-going to buy
    hypnotised-have to buy
    let's consume
  • nostalji iyidir tezinden yola çıkarak yıllar sonra dinlenilen şarkılardandır.

http://www.youtube.com/…c3ojgf5t7d8&feature=related
  • albüm kaydındaki bass-slap bölümlerini albümün tonmayster'i ismail reyiz çalmıştır. albümün en başarılı şarkısıdır.
  • hypnotized, going to buy diye devam eder
hesabın var mı? giriş yap