• kimse kimseyi sevmek zorunda değil. atatürk’ü sevmediği için bir insanı”hain” ilan etmek akıl yoksunluğu. öte yandan zaman zaman ünlülerin, gazetecilerin “gündeme tekrar nasıl gelebilirim? dikkat çekecek bir şeyler yapmalıyım.” gibi düşüncelerinden kaynaklı tamamen çıkar taşıyan vaziyetlerdir.

--- spoiler ---
    atatürk’ü sevmeyen, onun fikir ve ideallerini geliştirip paylaşmayan her türlü şahıs, bu vatanın en büyük hainidir.
    --- spoiler ---

bu arada ben de r.t. erdoğan’ı hiç sevmiyorum. vatan haini de değilim.
  • aslında önemli bir hatadır. birine vatan haini diyorsan ve o kişi vatan haini değilse sen vatan haini olursun. özür dilemen gerekir.
  • sonuna kadar katılıyorum imzami atarım sanatçı gibi sanatci
  • birilerini vatan haini ilan etmek kimsenin haddi degildir. yargi bir durum varsa geregini yapmalidir.

diger yandan ataturk’u sevmeyen varsa zorla sevdiremezsiniz.

beri yandan varsa mustafa kemal’den daha iyisini yapabilecek ciksin nasil yapacaksa anlatsin.

simdi dagilabilirsiniz.
  • e doğru demiş adam.
  • yetersiz eylemdir.
    kibar adam tabii. her ne kadar ara sıra fevri çıkışları olsa da doğuştan geldiğine inandığim o elitistliğini, elden bırakmıyor. haliyle bu kadarı ile yetinmiş.
    o güruha söyleyecek daha neler var oysa ki...
  • levent üzümcü vs. vince vaughn
  • bu orospu çocuklarının cihangirdeki lüx dairelerinden atatürk’çük kasmaları hiç samimi gelmiyor amk
  • ben şimdi bu üzümcüyü sevmiyorum. itici buluyorum. o yüzden ben de mi hain sınıfına giriyorum.
  • yüzlerce entry yazılmış 1 kişi de tweette geçen belgeseli koymamış.

atatürk hakkında bahsi geçen belgesel:

tıkla
hesabın var mı? giriş yap