• 53 yaşında olan levent yüksel'in kendinden 31 yaş küçük olan sevgilisi ,atilla özdemiroğlu'nun kızı 22 yaşındaki lidya dır.

http://www.hurriyet.com.tr/…-kucuk-sevgili-40657701

yaş farkı fotoğraflarda o kadar net ki , çocuğu değil torunu gibi durmakta.
  • hep çok naif olduğunu ve sertap erener'in onu hırpaladağını düşündüğüm adamdır.

kadınların kendinden bu kadar yaşça büyük biriyle beraber olma sebebini, egolarınızın belli bir yaşa kadar tavanda olmasında arayın.

umarım bu kez mutlu olursun levent.
  • o değil de adam ne kadar yaşlanmış lan.tabi biz de..
  • hadi bakalım. önceden bu tarz haberler ile ilgili başlık açıldığında haberde geçen kişiler akpli, gavat,sapık,pezeveng, dinci gibi kelimelerle tanımlanmıştı. hatta adamı eline versen canlı canlı parçalayacak pehlivanlar vardı. sözlüğün iki yüzlü olup olmadığını görme vakti geldi. acaba şimdi ne gibi yorumlar dönecek. büyük bir heyecanla takipteyim.

not: ilişkileri umrumda değil ama çok mide bulandırıcı bir durum. heriften bir anda soğudum

@edit verdiğim örneklede ki şahıslardan birisi vefat ettiği için bir önceki editi kaldırdım arkadaşlar

@edit2 islamcı pedofili ne demek anlamadım. bu pedofili hastalığının dinide mi oluyor ? ateist, yahudi böyle bişey yapınca başka bişey mi oluyor ?
  • atilla özdemiroğlu'nun kızı 20 yaşındaysa 40 sayılır.
    çünkü ilk kızı yaprak özdemiroğlu'dur.
  • yengenin dudakları da venedik gondolu gibi mübarek. allah mutluluklar versin evet.
  • atilla özdemiroğlu'nun da lidya'nın annesi hepgül hepbir ile evlendiğinde kendisinden 31 yaş büyük olması manidardır.

(bkz: anadan kıza nesil bunlar)
  • bana ne bize ne ama harbiden olmamış demekten de insan kendini alamıyor. fotoğraflarında rahatsız edici durum var.
  • haber başlığına "ünlü sanatçının aşk orucu bitti!" yazmışlar. böyle bir oruç şekli var da ben mi bilmiyorum? hayır adam nasıl bir oruç tuttuysa artık acından ölmüş.
  • evet arkadaşlar bir başlık altında daha ekşici ikiyüzlülüğü ile başbaşayız.

bunu yapan akit gazetesi köşe yazarı olsa, ne yobazlığı kalır ne bilmem ne çocukluğu. ama cihangir ünlüsü yapınca sa na ne.

ne güzel dünya amına koyayım.
hesabın var mı? giriş yap