şükela:  tümü | bugün
  • yerli - sanırım ankara'lı - e-likit markası.
    yerli bir marka için oldukça kaliteli olduğunu düşünüyorum, premium denir mi bilmiyorum ama fiyatı 100€ olan bir likit içmiştim zamanında, üstüne likitless verseler aynı marka diye, sorgulamam. aromalar üzerinden yürümeden önce, genel anlamıyla içimi inanılmaz, boğaza vurumu bence yeterli ama dahasını isteyen illa çıkar, %10 pg sonuç olarak. aromalarının ağızda kalması, aralardan içerikteki notaları hissedebilmek vs. gerçekten çok iyi. 6 farklı aromasını denedim, buna istinaden deneyimlerimi sizlerle paylaşayım vre.

milkyway: çilek bazlı bir aroma. kremalı bir lezzeti var. ben beğendim ama sürekli içmem bunu.
    yoghurt v.1: içinde ne var, bilmiyorum. vanilyamsı, hafif şekerli bir tadı var ama efso. gündelik içerim ben.
    fondü: milyway'e bayağı yakın bir tadı var, aradan bir de çikolata aroması geliyor ama çilek baskın bence. ikisinin arasında bunu tercih ederim mesela.
    vanilla sky: ef-sa-ne! ben hastası oldum bunun, vanilyalar, fıstık tatları falan mükemmel. ekmeğe sürer yerim.
    viss-kiss: bunu ben beğenmedim. şekerli bir bourbon aroması var, jack'i andırıyor haliye. ben bu tatları sevmem ama seveni varsa hastası olur bunun, söyleyeyim.
    petibar: bu da inanılmaz. bildiğiniz püskevit ama süper. bunu da ekmeğe sürerim, acımam.

tüketin, uzaklarda aramayın, likitless alın mutlu olun.
    not: smok alien kit kullanıyorum.

edits: sahibi falan değilim, amcamın oğlu falan da değil, kendilerini de alışveriş esnasındaki konuşmamız dışında tanımam etmem. reklam gibi algılanıyor yazdıklarım, doğrudur. buralar zaten billboard'a döndüğünden ötürü böyle şeyler normal. ama kullanıcı deneyimi benimkisi. eh tabi inanırsanız ekime, inanmazsanız railgun.
  • (bkz: reklamlar)
  • kullandığım likit markası. reklamsa dibine kadar reklamı hak eder.
    kullanınız, kullandırınız. %10 pg oranıyla ve föndü aromasıyla en sevdiğim likittir. yaklaşık 2 aydır keyifle kullanıyorum. bu da 9 mart tarihinde elime geçen likitlerin görseli.
    http://i.hizliresim.com/o0ddoa.jpg

edit: e sigara kullanıyor ve öksürük sorununuz varsa bu %20 pg oranıyla alakalıdır. %10 pg oranlı likitler öksürük yapmaz. ayrıca bilgi olsun.
  • %100 ve kesinlikle merck vg, pg ve nikotin kullanmasının yanı sıra, oldukça kaliteli aromaları tercih eden özenli, hijyenik koşullarda üretilip, lezzetli ve sağlıklı olmasıyla da güven veren, e-likit markası. sayfalarındaki bireysel satış fiyatının, amerikan pasajında, 3 numara güvercin ticaretin satış fiyatıyla aynı olmadığnı da belirteyim. amerikan pasajında çoğu likit, toptan düşük fiyatlara alınıp, istenilen fiyatlara satılabilir bu da tabi likit üreticinden bağımsız olarak gerçekleşen bir şey. kendi sayfalarından sipariş vermenizi tavsiye ederim.

likitless web
    facebook adresi
    instagram adresi

edit: amerikan pasajı ve diğer toptan satışlarını bitirmişler, artık yalnızca www.likitless.net üzerinden satış yapmaktadırlar.
  • viski ve tütün aromalı likitlerini denediğim ve bayıldığım ürünlere sahip elektronik sigaralar için likit üreten marka. eğer tatlı likitler sizi bayıyorsa bu iki ürünü denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

üretici arkadaş ile ankarada buluşup elden aldım ürünleri, inanılmaz beyfendi bir insan kimseye yanlış yapacağını düşünmüyorum ayrıca likitlerin üretildiği ortamı da gördüm, gayet hijyenik ve steril bir ortamda üretim yapıyor.

diğer ürünlerini denemedim o yüzden yorum yapamam ama viski ve tütün kesinlikle olmuş.
  • elektronik zıkkım hadisesinde 2 ayı biraz geçtim. bu sürede epey likit denedim, hala da deniyorum. bu güne kadar denediklerim içinde en beğendiğim likit markası bu.
    öncelikle içimi hafif, yanı çılgıncasına boğaz vurumu arayan tayfa bu konuda hoşlaşmayabilir. ayrıca ben nargile içiminden yürüyorum, sigara çekimi yapmıyorum o yüzden sigara içimi kullanacak olanlar için nasıl bir tat bırakır bir fikrim yok.

bir diğer konu ise hemen hemen her likit te geçerli olan tadın atomizerden atomizere değişebilmesi. ben genelde ijust s kullanıyorum ama bazen alien la da tükettiğim oluyor, aroma tadı fark ediyor (alien daha başarılı).

likitless ın hepsini denemedim ama denediklerimi belki fikir olur diye yazıyorum aşağıya.

fondü - milkway : ikisi de yakın tatlar fakat ijust da güzel olmuyor. sadece çileğin tadını alabiliyorsunuz, başka atomizere geçince güzellik o zaman başlıyor. ben gün boyu içimlik olarak kullanmıyorum. çilek, çikolata, vanilya, krema gibi tatları sevenler hoşlaşır.

vanilla sky: benim favorilerimden, ijust da da güzel tat veriyor. aromaların uyumu enfes. özellikle kahve içerken yanına çok yakıştırıyorum ama zevk meselesi tabi. bende gün boyu gidiyor.

punica: ijust da sadece nar içiyormuşunuz gibi, diğer atomizere geçince likörün tadı da geliyor. güzel ama nar genelde çok sevdiğim bir tat değil yine de çevremdekiler bıraktığı kokuya hasta.

viss-kiss: bak bu epey ilginç. benzer bir aromayı başka markalarda hiç rastlamadım. ijust da sadece viski tadı alıyorsunuz, alien da arkadan karamelimsi bir tat da eşlik ediyor. bunu tüketirken tercihim ijust dan yana. ben gün boyu içemiyorum. daha çok yatmadan önce bilgisayarda son saatimi harcarken süper gidiyor. bıraktığı kokudan çevremdekiler hoşlanmadı onu da belirtim. kötü kokmuyor ama diğerlerinin kokusu daha iyi dedikleri için belirtiyorum. ha bir de yanında badem yiyesiniz geliyor.

petibar: favorilerimden. gerçekten bisküvi yiyormuşun gibi. gün boyu gideri var.

loong island: en birincim. limonun tadı baskın. hatta aroma değiştirdikten sonra bile limonun tadı bir süre gelmeye devam ediyor. yazın bu gece gündüz gider, limon sevmeyen pek dokunmasın derim.

likitless ı tamamen şans eseri keşfetmiştim. yan masada oturan biri ikram etmişti. o da nutz'n more dı. içeli epey olduğu için tadı hakkında yorum yapmıyorum. fakat hoşuma gitmişti zaten ondan sonra içmeye başladım. bir dahakine tekrar deniycem.

son olarak başta dediğim gibi pg oranı düşük likitleri seviyorsanız şans verin. ağız tadınıza uygun bir aroma kombinasyonu bulamazsanız bir şey diyemem, onun haricinde sevmemeniz zor.
  • ironik bir isme sahip bence, patron da tahsilli bir arkadaş. demek bir bildiği var bu konuda.
  • neden likitless isminin verildiğinin sırrı çözülen likit markası:
  • burdan yazılanlar ve internette uzun aramalar sonucunda yerli likitler içinde en iyisine bugün deneyerek ikna olduğum marka.
    irtibata geçtiğim andan itibaren elinden gelen yardımı ve alakayı göstermesi yaptığı likit kadar önemliydi benim için. bir kaç ürünü denedim fresh master tam bana ve yaz içimi için biçilmiş kaftan,petibar deyince aklınıza gelen tad neyse petibar likitinde aynı tadı ne eksik ne fazla tam aliyorsunuz.nutz'n more gayet başarılı ama kış mevsimi için olmazsa olmazım olacak bir ürün.kesmedi milkway elimizde olsun dedik bugün bir sipariş daha geçtik.damak tadı muhakkak muhim ama premium likit cektiginizde aldiginiz hazzi veriyor hepsi.alın tadın ve kendi lezzetinizi bulana kadar deneyin pişman olmayacaksınız.beni bu illet likit arayışı işinden an itibarı ile kurtarmışlardır sağolsunlar.