• ''sonra limonlu popkek vardı, limonlu popkek müthişti.''
  • pek abur cubur yemeyen biriyimdir. dondurma da sevmem mesela. paketli gıda tüketmemeye çalışırım. kırk yılda bir cips yerim belki ama bu başka bir şey. ne kadar zararlı olduğunu bilsem de afiyetle yerim. kimileri sevmez ama ben hastasıyım. az önce iced americano yanına bir tane gömdüm de tadı damağımdayken yazayım dedim.
    sevdiğim nadir abur cuburlardandır.
    bir de buz parmak var. onu da unutmamak gerek.

edit: imla
  • allahım nasıl entry girilmez! ölümcül bir şey bu ya! sağlıklı beslenme düzenini bozduracak ve aç kalmaya razı olacak türde bir güzellik. neredeyse her canım çektiğinde yiyorum ben bunu. seviyorum çok.*
  • kardeşimin hayatta en sevdiği abur cubur. alerjisi çok ağırlaştığında, peş peşe 20 defa hapşırdığında limonlu popkek yemek ister her zaman. ona göre hapşırığını kesiyormuş kek.*

sen yokken hiç almadım eve coi :( keşke burada olsaydın da alsaydım sana.
  • sade keke kolonya dökmüşler gibi bir kek. ögh.
  • vişneli ile arasında gidip gelsemde limonlunun yeri her zaman ayrıdır bende.
  • eti popkek serisinin en güzel popkeklerinden birisidir.

limon tadı çok baskın olmasa da barındırdığı o baskın aroma kekle birleşerek müthiş keyifli bir yiyecek ortaya çıkarmıştır.
  • bir keresinde kolisiyle birlikte almıştım bakkaldan. bayılıyorum, yok böyle bir şey
  • bir zamanlar sabah kahvaltısı için alternatiflerden biri idi. simit, poğaça, açma, tost ya da limonlu popkek. diğerlerinin aksine çay da istemez meyve suyu ya da kahve ile de acayip giderdi.
  • keklerin arasında en sevdiğim abur cubur.
    çocukluğumdan beri gördüğum yerde canım çeker. ilk yediğim günden beri tadı değişmedi, türkiye için inanılmaz bir istikrar.
hesabın var mı? giriş yap