1559 entry daha
  • burada gönderi atanların şunu şunu yaptım diyenlerin çoğundan bir bok olmaz. inanılmaz boş dönüyor
  • iyice facebook'a döndürdüler zaten siteyi.
  • gercekten iyicene facebook’a donmus olan site. yaptiklarimdan cok bagimsiz alanlardaki yasli amcalarin baglanti kurmak istemesi beni bunaltti artik. gunde en az 1-2 tanesi geliyor boyle.
  • birkac aylik erasmus'u, sanki oradan master/bachelor diplomasi almis gibi cv'lerine katanlarin oldugu platform. master bilmem ne universitesi diye yazmislar, 3-5 aylik sureye dikkat etmezsen, oradan diplomam var diye size yutturacaklar.

ayrica, kimse orta duzey calisan degil, herkes ust duzey yonetici yersen..
  • iş yemeğine gidenlerin gerine gerine fotoğraf koyduğu, kadınların çalıştığı şirketin kalın puntolu boktan tabelasının önünde yeni aldığı 500 liralık çizmesiyle arz-ı endam ettiği yer ahahajshshshs. sadece gelen istekleri kabul edip kör olmadan çıkıyorum. gördüğüm en kokulu tr camiası orada yaşıyor.
  • linkedin alanınızla ilgili kişilerle bağlantı kurmak ve iş bulmak için faydalanabileceğiniz güzel başarılı bir platform. şu anda bana gelen iş tekliflerinin çoğu burdan gelmektedir. genelde insanların çoğuna da linkedin hesabı açmalarını ve faydalı bir şekilde kullanmalarını tavsiye ederim.
    ama maalesef çoğu kişinin de belirttiği gibi orayı facebook gibi kullanan insanlar da git gide artıyor. lütfen şu platformu iş dışındaki paylaşımlarınız için kullanmayınız!
  • her şeyi anlarım da, burda siyaset yapanı gördüm. diyeceklerim bu kadar
  • yazılım geliştirme kariyerimde büyük şirketler ile bağlantı kurmamı sağlamış platform. doğru şekilde kullanıldığında işe yarar noktaları keşfedilecektir.
  • işe yaramıyor diyemem. bu uygulamadan konuşmadığım ceo ve iş adamı kalmadı. bunlar hep yabancıydı çünkü bizim insanımıza insan gibi de yazsan cevap vermiyor. öyle insanlara ulaştım ki, adamın cv’yi görünce direkt önümü ilikleyesim geliyor ve bu adam seni muhatap alıp cevap veriyor, yetmiyor yönlendiriyor, ya da cv’ni istiyor, bak boşver şurayı, seni şu ülkeye göndereyim diyor, hiçbir şey yapmasa da akıl veriyor, zamanını sana harcayıp uzun uzun yazıyor. bu bile çok önemli oluyor senin için çünkü dünyanın bir köşesinde seni dinleyen birileri var.

yani sorun programda değil, türkiye içinde birine ulaşmaya çalışıyorsanız eğer kimse sizi takmıyor. bir de derdinizi, meramınızı güzelce anlattığınızda başka ülkedeki kullanıcılarla çok rahat iletişime geçebiliyorsunuz.
  • çevresi kötü olanların, insanların linkedin'i boş beleş bir şekilde kullandığını iddia ettiği başlık.
1746 entry daha
hesabın var mı? giriş yap