şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1776 entry daha
  • çok faydalı site. bu mallar yapıyorsa ben de yaparım demek için 5 post okumak yeterli.
  • burada gönderi atanların şunu şunu yaptım diyenlerin çoğundan bir bok olmaz. inanılmaz boş dönüyor
  • acayip boş beleş tiplerin caf caflı cv'lerini görüyoruz. o pozisyonları ingilizce yazarak eşeğe semer vurulmuş gibi oluyor. bildiğimiz tezgahtarın ne hale geldiğine dair bir örnek vermek gerekirse;

tezgahtar > satış danışmanı > chief executive sales manager bla bla bla...
  • iyice facebook'a döndürdüler zaten siteyi.
  • şu ara hafiften bir facebook kıvamına doğru yürümese iyi olur, dedirten faydalı bir uygulama.

amacı dışında kullananlara not : bir çizgiyi korumak çok mu zor abisi?yediğini içtiğini duygu hezeyanlarını git başka yerde paylaş.
  • akşama kadar çay, kahve ve solitaire üçlüsü yapan boş beleşlerin ego tatmin alanı.
    yapamadıkları yahut yapamayacaklarını sanki yapıyormuşçasına paylaşmak; konuşamadıkları ingilizcelerini "executive manager of hard rock hallelujah" şeklinde belirterek prim yapmaya çalışmak bunu kullanan kitlenin en büyük hobisi.

işi bilmeyen, kendisi de boş beleş olanlara çok şey hitap eden; işe basit ve pratik bakarak, sonuçta dünyada yaşadığını hissedenlere komik gelen dandik kullanıcı kitlesini barındıran site. özellikle de türk beyaz yakalısı harbiden ultra komik.
  • vasıfsızların avuntusudur.
  • birkac aylik erasmus'u, sanki oradan master/bachelor diplomasi almis gibi cv'lerine katanlarin oldugu platform. master bilmem ne universitesi diye yazmislar, 3-5 aylik sureye dikkat etmezsen, oradan diplomam var diye size yutturacaklar.

ayrica, kimse orta duzey calisan degil, herkes ust duzey yonetici yersen..
  • iş yemeğine gidenlerin gerine gerine fotoğraf koyduğu, kadınların çalıştığı şirketin kalın puntolu boktan tabelasının önünde yeni aldığı 500 liralık çizmesiyle arz-ı endam ettiği yer ahahajshshshs. sadece gelen istekleri kabul edip kör olmadan çıkıyorum. gördüğüm en kokulu tr camiası orada yaşıyor.
  • linkedin alanınızla ilgili kişilerle bağlantı kurmak ve iş bulmak için faydalanabileceğiniz güzel başarılı bir platform. şu anda bana gelen iş tekliflerinin çoğu burdan gelmektedir. genelde insanların çoğuna da linkedin hesabı açmalarını ve faydalı bir şekilde kullanmalarını tavsiye ederim.
    ama maalesef çoğu kişinin de belirttiği gibi orayı facebook gibi kullanan insanlar da git gide artıyor. lütfen şu platformu iş dışındaki paylaşımlarınız için kullanmayınız!
38 entry daha