• tarık çamdal'ın 1.2m aldığı takımda 750k ya oynayacaktır.
    bu arkadaş tarık'tan ne kadar kötü olabilir diye sormadan edemiyorum.
  • fransadan alınan adı sanı duyulmamış genç yetenek olunca bi heyecan yapıyor insan yine de.
  • fazla yoruma gerek yok. telles'ten daha kotu olamaz. belki daha iyi cikar. gel lan kara oglan belki severiz birbirimizi.
  • lan galatasaraylıların bizimle alay edip aynı gün şu transferle karşı karşıya kalmalarına mı gülsem, nani diyip ospina diyip kiralık adam alan fenerbahçe yönetimine (not: fb) mi gülsem yoksa hep beraber adını bilmediğimiz adamları kötü ilan etmemize mi gülsem bilmiyorum.

bu ülke ne zaman düzelecek de şöyle hayatın gerçek bir keyfi olarak, gerçekten beğenerek futbol izleyeceğiz?
  • 24 yaşında, ligue 2 topçusu. galiba hakan balta kariyerine stoper olarak devam edecek. telles'e yedek olarak alındığını düşünüyorum. bizim ligden yedek kalacak sol beke bir kucak para vermektense iyidir. telles'ten ne kadar kötü olabilir ki?

not : telles'ten ne kadar kötü olabilir ki? sorusunu benden önce 3 kişi sormuş, ulan ne hale geldik.
  • 2.lig topçusu ama harbi 2.lig topçusu şaka değil
  • haldun üstünel'in yabancı sınırlaması olmasına rağmen milan baros, elano, harry kewell ve abdul kader keita transferlerini yaptığı sene geliyor aklıma bir de bu sene.

sanırım bizim taraftar öte tarafta cehennemden muaf tutulacak :(
  • akhisar'a niyet galatasaray'a kısmet olan topçu.
  • siktiğim algıcıları tarafından laf söylenen yeni futbolcumuz.

arkadaşlar her transfer ilk 11'e yapılmıyor ve her transfer de yıldız olmalı diye bir şey yok. şahsen ben çok sevindim. kim yedekleyecekti telles'i? hakan balta artık sol bek mevkiisini kaldıramıyor. olcan adın mı? lütfen biraz kadro derinliğini düşünün. standart bir sol bek olsa bile yeterli benim için. bi arkadaş da söylemiş alternatif lazım diye, işte bu da alternatif. her şeye laf söylemeyi bırakın artık, takımı desteklemeyi öğrenin. eleştirin ama boş boş eleştirneyin.
  • bu adamı eleştirenlerin neden eleştirdiğini anlamıyorum.
    galatasaray neden porto olamıyor diye sorguluyoruz, porto olmak direkt olmaz. 20 tane 20 yaşında adam alınca porto olamıyorsun. futbolda transferde yalnızca para tek etken değildir. bir de takımlar arası ilişki önemlidir. mesela atletico madrid-galatasaray ya da fenerbahçe-lille arasında geçmiş transferler nedeniyle oluşmuş bir ahbap çavuş ilişkisi vardır. şimdi gelelim bu arkadaşa.
    öncelikle adam zenci ve ince. yani sol şeritten 140-150 allah ne verdiyse basacak. sonra adam ucuz. ben bugün o adamın transfer olduğu paraya okulumu bırakıp futbola başlamam.

sezon boyunca yapması gereken soldan topu süratle sürüp, 30-40 maçta açtığı ortaların %50sinde havadan olmasını sağlamak(hakan balta ve telles havadan orta açamıyor) ve toplam açtığı ortaların %20sinin sarı-kırmızılı topçuların 15-20 santim etrafına düşmesini sağlamak. defansta da rakibin duvar paslarını ya da sağından at solundan geç denemelerini engellediği sürece gayet başarılı olacaktır... hamza hocanın akhisara aldığı tüm zencilerden kâr ettirdiğini de hatırlatırım. haydi selametle
hesabın var mı? giriş yap