• ilk 500'e girip genetik bolumunu secmek... en sacma hareketlerde top 10'a oynar bence...
  • insanları etkilemek için keş ergenlerin orangutan gibi bir eli yerde yürümesi
  • sodyum patlatmak ve bir de müzik hocasından kaçmak.
  • aşkın var olduğunu sanmak...
  • okuldan kaçmamak.
  • arkadaşla sırt sırta verip onun kambura yatmasıyla ayaklarımın tavanda iz bırakması ve 45 numara ayak izimle dakikasında yakalanmamla sınav var diye sınıfın olduğu kata koku bombası atmamız arasında kararsız kaldım bak şimdi. koku bombasının bir amacı vardı gerçi.
  • edebiyat dersinde en arka sıradan uçak atmıştım en ön sıraya ,

tam da hoca arkasını döndüğünde süzülüyordu gazete kağıdından yaptığım kocaman uçak ,

en son bağırdığında ne bu diye hocam içine uç koymuştum arkadaş istediği için palavrasına ve saçmalığına tüm sınıf yarılmıştı ,

tabi karşılığında kapı dışarı etti bizi hoca da .

edit:imla
  • cografya hocasi ile flortlesip, hem kendini hem de hocayi okuldan attirmak.
  • sıkıldıkça okul değiştirmek
  • sevişilen çocukların sadece önlem olsun, sağda solda dedikodu yayılmasın diye habersizce çıplak fotoğraflarını çekmek, sonra bu fotoğrafların birikmesi, sonra bir kaza sonucu fotoğrafların yayılması, üstüne adımın "albümcü"ye çıkması ve 1,5 yıl öyle kalması, üstüne mezuniyet partisinde çoğu fotoğraf sahibinin de dahil olduğu 50 kişilik bir grupla tezahürat ve kahkahalar eşliğinde, herkes zil zurna sarhoşken fotoğrafları yakmak ve albümcüyü o gün oraya gömmek. o gecenin bir kaç fotoğrafı var, ne güzel günlerdi.
hesabın var mı? giriş yap