• durum 7-0 devam ederken bobo'nun kafa vuruşunu kalecinin çıkarması da maçın kırılma anı olmuştur.
  • aga adam 8-0 yenilmiş, golleri analiz edeyim ediyo daha tek tek. lan hepsini kendi kalene at istersen ne anlatıyon angutyus. tarihe geçmişsin aq .
  • 2000 şampiyonlar ligi
    leeds united: 6 - beşiktaş: 0

2000 şampiyonlar ligi
    barcelona: 5 - beşiktaş: 0

2007 şampiyonlar ligi
    liverpool : 8 - beşiktaş: 0

2016 şampiyonlar ligi
    dinamo kiev: 6 - beşiktaş:0

2018 şampiyonlar ligi
    b. münich : 5 - beşiktaş:0
  • --- spoiler ---

hem ayranımızı döktüler, hem tatsız olaylar yaşandı.
    --- spoiler ---
  • akabinde ünlü teknik direktör arsene wenger'i "beşiktaş gibi uyduruk takımların şampiyonlar liginde ne işi var" diye isyan ettiren maç olmuştur.
  • maçın hakeminin +3 dakika uzatmayı oynatmadığı maç. hakem bile utanıp merhamet etti düşün öyle bir maç.
  • aklıma meşhur beresi ve atkısıyla güntekin onay geliyor amkahaha beklenti galibiyet diyordu bir de ahjakahska

t: uzun zaman sonra hortlatılan başlık
  • üşenmedim, açtım, bütün özeti izledim. özet boyunca beşiktaşta görünen oyuncular hakan arıkan, ibrahim üzülmez, ibrahim toraman, ali tandoğan, bir tane adını bilmediğim zenci ve bobo. bu kadroyla anfield deplasmanında kaç yemeyi bekliyordunuz ki?
  • ne kadar büyük olay olduğunu ve neden rekor olduğunu az önce tekrar anladığımız olay. zira schalke resmen yalvardı maç bitsin diye, hem de ilk yarı biter bitmez ama yine de 8 yemedi ya la. vay arkadaş çok garip.
hesabın var mı? giriş yap