şükela:  tümü | bugün
 • yunanca "benim lodosum" anlamina gelmektedir (?) (bkz: mantikli sallamak)
 • sabah sabah twitter'da bi kamyon laf söyleyip sabah yürüyüşüne çıkmayanların anasına avradına küfreden panpişim. melatonin seratonin endorfin falan dedi. ardinal bi hormon. dayağa karşı olan isteği artırır falan şeğaptı hep. hayır niye kızdı bu kadar anlamıyorum ki. hem spor yapmanın insanı mutlu edeceğinden bahsediyor, hem de sinirden bizi skecek sanki:/
 • güldürüyor lan bu beni. ama öyle böyle değil, bayağı bildiğin sesli gülüyorum filan. hani kendisi bir bağyan olmasa sesli güldüm piç diye mesaj atacağım neredeyse, o derece yani.

  ayrıca emeğe saygısı var lan. bir şey yazdığımız zaman mesaj atıyor, yorum belirtiyor, teraziye tıklıyor** azıcık feyzalın lan vefasız ipnetorlar. ha bir de badi diye ekledik çamaşır makinesi çı... yok o bu değildi lan.

  neyse iyidir işte sonuçta. hepsinden öte flamancası var, eziyor yeri geldi mi, hiç acımıyor. geçen bir laf etti, artık anamıza bacımıza mı küfretti yoksa kahve-çay neyin bir şey mi ikram etti bilemiyorum ama korkudan cevap veremedim lan.
 • bugün sourberryde çaldığı şarkılarla içimdeki seksiyi ortaya çıkarmış kişi. her şarkıda binanın koridoruna çıkıp çılgınca dans ettim sayesinde. yalnız sanırım komşular korktu. yan odamda kalan alman kız en son kapının arkasına çömelmiş** telefonda almanca ağlıyordu. sanırım sınırdışı edileceğim lan. hep senin yüzünden bunlar lodosimou. sıçtın ağzıma lodosimou. hayır bir ara gloria estefandan conga çaldı, gaza gelip komşuları trene davet ettim, o pek hoş olmadı kabul ediyorum.
 • bir şey oldu olm bu kıza. kesin bir şey oldu, ne facebook ne de twitter'dan sesi soluğu çıkmaz oldu. kapatmış mı ne olmuş, bir şey olmuş. şimdi baktım buraya da en son iki hafta önce gelmiş.

  ortalığı ayağa kaldırırım lan, sesi soluğu çıksın bir yerlerden.
 • sevişemeyenler için porntube, youporn ve redtube'u öneren dicey. seviyorum uleeeen!

  edit: edepsizberry nöbetleri bi başka oluyo. sevişme şarkıları çalıyo. birikitircem bunları saatler süren playlistlerime meze yapıcam. evet, bunu gönülden istedim. ben rozalinda'yım aslında, evet.
 • an itibariyle sourberry'deki programi, uzun zaman sonra non-stop dinledigim ilk radio programi olan dicey. beynin sarki secimlerini yapan kismina saglik. dank u wel.
 • çaldıklarıyla insanı önce deşarj edip sonra da şarj eden harika dj
  bakınız :

  13:50 kargo - yüzleşme
  13:47 pentagram - şeytan bunun neresinde
  13:43 kurban - yine
  13:39 red hot chili peppers - fortune faded
  13:34 metallica - sad but true
  13:27 opeth - demon of the fall
  13:23 nightwish - nemo
  13:14 epica - the phantom agony (live)
  13:10 rammstein - bestrafe mich [live aus berlin]
  13:05 dave matthews band - shake me like a monkey
 • "hastasınım" dediğim dj'dir o! sayesinde hop hop hoplayarak canlanıyorum birden, romatizmal ağrılarım bitiyor. *
 • sanat tarihi dersi veriyor şu an ama ilgisizlikten şikayetçi.

  yeni nesil çok odun.

hesabın var mı? giriş yap