• okurken yüreğimin parçalandığı haksızlık.
    özellikle ayrıntılı bir şekilde bilgi ve link verilmesi akla iyice ''derdini sikeyim'' deyimini getiriyor.
  • (bkz: oysa yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu)

ya dünyanızı, beleşçiliğinizi, ölücülüğünüzü sikeyim beter olun amk.

yaklaşık 1.5 sene, reklam ajanslarında çalışmış bir kardeşiniz olarak şunu da iletirim,
    bu tip yarışmalarda biz kazananı belirlerken, "kampanyacı olmasın, yeter." derdik. kampanyacı kim midir? aha işte yukarıda ölücü diye bahsettiğim, başlığı açan arkadaş gibi karakterlerdir.

duyuru'da kampanya ya da kickstarter başlatın, şuna bi' kablosuz "opörlör" verin de sussun.
  • iletişim alanında yüksek lisans yapıp, her gün sosyal medya hakkında binlerce araştırma yaptığını belirterek vine ve twitter arasındaki farkı çok iyi bildiğini belirten, hakkının yendiği şu güzel ortamda "bir daha logitech ürünü alırsam orospu çocuğuyum" diye yemin eden ve ekşi sözlük aracılığı ile logitech'i rezil rüsva etmeye çalışan bir kardeşimizin(!) haklı(!) isyanına sebep olmuştur.
    - "barkın, bu konuda logitech'e biz de kırgınız. sana apöllö mi yok olm, elini sallasan ellisi."
  • bunlar hep kendini fazla ciddiye almaktan kaynaklanıyor.

bir de benim attığım twitteki muazzamlığa bakın bari 3 tane falan ödül verin (yaa bana da ödül verin, benim twitimde güzel)

gördünüz mü bak bu işin peşini bırakmam demiştim (apolloya çok ihtiyacım var o apollo buraya gelecek)

iletişim alanında yüksek lisans yapıom bırakta ben bileyim (siz ne anlarsınız lan vine twit falan hepsini en iyi ben bilirim.)

adam herşeyi en iyi kendisinin bildiğinden o kadar emin ki götü boklu bir apollo için yapılan alelade bir reklam yarışmasının sınırlarını kendi çiziyor. yetkililere şikayet edecem diyor. lan kimi kime şikayet ediyorsun amk ya. tweet olması lazım diyor. peki amk adam vine çekmek yerine videosunu rapidsharea yüklese, tweetinde de indirme linki verse ne diyecektin. ama bu vine diyemeyeceğine göre ama video diyecektin.

cevap vermeye tenezzül bile etmiyorlar diye de ağlıyorsun ya adamlar gerçekten haklı amk. bak bizim de bir sürü zamanımızı aldın, okuduk ettik sana cevaplar yazdık.

sonuç olark sen haksızsın kardeş.
  • ödülü 250 gr peynir, yemek kitabı ve mutfak önlüğü olan bir yarışmaya katılıp facebook uygulamasını hacklemeye çalışan adam gördükten sonra bu arkadaşa mezarcı diyemeyeceğim.

ama öte yandan;

(bkz: vurun beyler adam daha ölmemiş)
  • twitter mezarcısı yazarın feryadıdır. kendisi için büyük, bizler için önemsiz bir konuya dikkat çekmeye çalışmış.

yarışma sonlarında haklı/haksız olarak yarışmayı düzenleyen hesabı twit yağmuruna tutanlar dolu.
  • buradan ekşisözlük yönetimine sesleniyorum;
    lütfen önünüze geleni şu sözlükte yazar yapmayın, gördüğünüz üzere sözlüğü ne idüğü belirsiz başlıklarla mikme konusunda kıyasıya yarışıyorlar.
  • özeti: her "sikim hıyar" diyene tuzla koşan adamın patlıcan bulması.
hesabın var mı? giriş yap