• boşuna o kadar aktroll beslemiyorlar.

bu şatafatlı hayatı devam ettirebilmeleri için birileri üç beş kuruşa bunların fedailiğini yapmak zorunda sonuçta...
  • kesinlikle başları kapalı falan diye ayırım yapmadan, böyle parti, davet v.b. etkinliklerde aklıma gelen ilk şey; zenginlerin zenginlik göstergesi olarak altın sarısını heryerde kullanmaları kadar ruhumu karartan çok az şey var.
    vizyonsuzluk olarak altın sarısı.
  • videoyu izledim, instagram hesabına da baktım. shangri-la'da kek yemek çok özel bir şey değil de benim birkaç videodur dikkatimi çeken şu, kınası olan tuğba hanım, minik berra'nın annesi ve bu videodakiler neden fordist bantta üretilmiş gibi birbirinin aynı? aynı yuvarlak beyaz suratlar, aynı takma kirpikler, çizme kaşlar, hepsi aynı kadın gibi. emirgan sütiş'te ortaya çıkıp huqqa'da evrimleşmiş homo sümeyyens sümeyyens adlı bir tür gibiler.
  • sizi, size sizden birinin dizeleriyle, necip fazıl'la anlatacağım :

"..allah'ın on pulunu bekleyedursun on kul
    bir kişiye tam dokuz dokuz kişiye bir pul
    bu taksimi kurt yapmaz kuzulara şah olsa
    yaşasın kefenimin kefili karaborsa.."

https://mobile.twitter.com/…tus/1196014121260589056
  • türkiye burjuvazisi gericidir, dediğimizde kızıyordunuz...

türkiye burjuvazisinin sahip olduğu ultra lüks yaşamdan sadece küçük bir kesit gösteren videodur.

emekçi kadınların özenle hazırladığı yiyecek ve içecekleri afiyetle tüketen "örtülü" burjuva kadınları içeriyor. twitter, "hassas içerik" diye işaretlemiş. kaderin bir cilvesi midir, yoksa bahse konu içeriği paylaşanın vicdanı mıdır, onu bilemedim.
  • siyasi tarafini, acik bufe muslumanlarinin celiskilerini falan bir kenara birakiyorum,

paranin varoslugu ve gormemisligi silemediginin, kadin cinsinin gosteristen ve poz kesmekten duzgunce eglenemediginin reklami gibi olmus.

ha bir de shangri-la neden asla bir kempinski ya da four seasons olamaz, bu videoya bakarak anlasilabilir. arab effect oteli her yonden sarmis.
  • yeşil sermaye ne güzel oldu be... aslında olayın dinle laiklikle alakalı olmadığını önemli olan insanların ahlaki ve etik değerlere sahip olmaması. ne zaman bunu anlayacağız bakalım. bunlar müslüman çalmaz yolsuzluk yapmaz dediler onlarda yaptı. öncekilerde yaptı.
  • şükürler olsun ki saçlarının bir tek teli bile gözükmüyor dediğim buluşmadır.

edit: bakın şerefsiz evladıyım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.

milyar yıllık dünya tarihinde bu aralığa gelecek ne günah işlemiş olabilirim? doğsaydım şöyle 19.yy amerikasında da demiryolu işçisi olsaydım. en kötü yerliler kafa derimi yüzerdi.
hesabın var mı? giriş yap