• the climb'ın 2. albümü principia'dan bir $arki, ayrica bana gore albumun en iyisi.

brave?
    i've got nothing to do
    gotta keep my eyes on you
    i don't wanna hurt no more
    go
    go away
    my tired arms are so cold
    i cannot bare this pain

loneliness
    it killed the inside of me
    nothing's good
    but it's better than you and me

brave?
    i've got nothing to keep
    gotta keep my eyes on you
    i don't wanna be afraid no more
    go
    go away
    my tired eyes are pale
    i don't wanna love this pain

loneliness
    it killed the inside of me
    nothing's good
    but it's older than you and me
  • siam şarkısı:

the boy is out of this world
    down to the ground
    he is locked
    trapped in a life
    he wants to get out off
    but there ain't no way out

helping is banned by the nightmares of living
    anxiety can be found in bulk
    he's been discouraged
    due to the fact that days have a start and beginning
    does feel like placed in the wrong corps and time

please, woo-
    my darling
    stay with me
    my darling
    my love
    please

the boy wants to get out of this world
    to a place
    so calm
    so peaceful
    where there is
    no pressure to act in a sensitive way
    to be understood
    not to be left alone
    where people don't just walk away

please, woo-
    stay with me
    my darling
    my love
    please

the door unable to find
    love
    i'll help you to get it over with
    i want you to stay mine
    and see you being happy

stay with me
    i want you to stay with me
    my love, my dear
    i want you to stay with me
  • kelime anlamıyla hissettiğim durumdur
  • başladıgında şarkının athenanın oldugunu sandıgım, her zaman oldugu gibi başarılı climb şarkısı.
  • 6 şubat depreminde hatay'da kaybettiğimiz öğretmenimiz, sevgili yazarımız. şubat ayında yaşadığını umut ederek(hatta diğer türlüsüne hiç ihtimal vermeyerek) iyi olup olmadığına dair mesaj göndermiştim. şubattan bugüne dek hiç ses seda çıkmayınca araştırmaya koyuldum ve bugün maalesef yaşadığı binanın çöktüğünü ve birkaç gün enkaz altında kalıp hakkın rahmetine kavuştuğunu öğrendim. ailesi kahramanmaraş'ta yaşıyordu(kesin bir bilgi değil ancak ailesi iyi sanırım) kendisi atanma sebebiyle antakya'da ikamet ediyordu. kader bu ya, ölüm hatay'da buldu onu.

birkaç ay önce hayao miyazaki hakkında girdiğim bir entrym üzerinden başlayan birkaç haftalık muhabbetimiz olmuştu, iyiliğini ilk andan fark ettiğim biriydi. içinde kırılmış/incinmiş bir ruh taşıyan ancak bunun kendisini zehirlemesini engellemek için çok çaba sarfeden bir insan idi. bisiklet turlarına katılan, çayını termosuna doldurup tek başına da olsa parka gidip dinlenen, sadece sevmek ve sevilmek isteyen... yeni tanıştığı halde benim gibi bir karamsar bir ruha dahi umut telkin edici şeyler söyleyerek ayağa kaldırmaya çalışan, belli ki doğalında sorumlu ve şefkatli olan biriydi.

ben sadece teşekkür ederim. huzurla uyu. ailen senin gibi bir evlada sahip oldukları için yaşamın boyunca gurur duymuşlardır. iyi ki vardın, iyi ki tanıştık. allah seni merhametiyle sarmalasın, anneciğine ve babacığına sabır versin inşallah.

sana senin sevdiğin parçayla veda edeceğim(ilk dinlediğimde duyduğum hüzünü hatırlıyorum da, ne garip): https://youtu.be/eppncjkuogo

bir gün görüşeceğiz. hoşçakal.
  • mar$ gibi bir $arki. "loneliness" diye bagira bagira dola$ma istegiyle doldurur insani.
  • keepsake i keepsake yapan sarki.
  • yanlizlik gelince aklimiza ne geliyorsa odur. tek kalmaktir. korkutucu biseydir
    (bkz: solitude)
    (bkz: solitude was never seen as loneliness)
hesabın var mı? giriş yap