• yarın ki harbiye konserine gitmek istediğim ancak bilet fiyatlarını görünce şok olduğum sanatçı.

değer mi değer ama işte.
  • mukemmel biri. mukemmel..
    her sarkisi mi güzel olur bir insanin ya, hepsi mi dokunur kalbime?
    iyi ki varsın.
  • her şarkısını bir masal dinler gibi dinliyorum. hepsi birbiriyle ilintili hiçbiri birbirine benzemiyor. bu kadar üretken nasıl olabiliyor, nasıl kaliteyi bozmuyor? pes diyorum, hayranıyım.
  • var mı daha iyisi ?
    https://youtu.be/me1waocudmw
  • her albümünde etkili en az 2 şarkısı vardır aklımda
  • bu gece harbiye konseri beklentimin cok cok uzerinde gecen tatli insan.

iki ay once olsa muhtemelen konserine gitmezdim. birkac sarkisini biliyodum sadece. sonra bir roportajini izledim ve acayip sempati duymaya basladim; kendini ifade edis bicimi, o safligi, tavirlari hosuma gitti. cok samimi ve ıyi biri gibi geldi. sonra birkac sarkisini daha dinledim ve cok begendim.

bu gece yorumu ve muzisyenler cok iyiydi. gercekten cok tatli birisi. eglenceliydi.

konserin tek eksigi alkol. allahsiz harbiye nasil bira satmiyor? inanilmaz cidden.
  • harbiyeyi yıktı bu gece çiçeğim
    sen hep müzik yap hep hep
    sanatsever vatansever insansever çiçek gibi biri güzel insan canım benim
  • çok uzun süre sonra harbiye konserinde yerimi aldım. mabel gerçekten harikulade bir insan.

en son ataköy marina konserinde izlemiştim kendisini. sahne performansı nasıl üst seviyelere çıkarılır, buna gözlerimle şahit oldum.

üstteki arkadaşın da söylediği gibi alkol satışı olmaması çok üzdü. eğer alkol olsaydı konser keyfi x3 olurdu. :)
  • dün gece harbiye'de mendilimde kırmızım var, gök nerede, ahu, gözlerine, ya bu işler ne, zor değil gibi klasiklerini olağanüstü performansla yaşatan mabel, teşekkürler.

lakin öyle şeyler yaşandı ki orada; karakol'dan sonra zamanın birkaç dakikalığına durduğu anları ölsem unutmam. seyircinin gurur dolu ayakta alkışına karşı mabel'in duygu dolu bakışı.

zora koyanlara,
    cana oyanlara
  • memleketinde bi konseri olsa da dinlemeye gitsek dedirtir.
hesabın var mı? giriş yap