• “bana amerika’nın köpeği diyorlar ben paranın köpeğiym. mesela bana kemiksiz bi 100 bin dolar ver partiyi martiyi kapatır siktir olur giderim. ama gitmiyorum. niye? çünkü burada kalıp vatanıma hizmet etmek istiyorum.”

şeklindeki siyasi analiziyle yeni nesil mizahta çığır açmıştır.
  • normalde cgh'yi izlemiyorum, karaca'nın bu yapıma katılmasına çok şaşırdım. özgürlüğünden ve adana'daki hayatindan taviz verecek bir tavri yoktu ama muhtemelen sektörde kendini geliştirmeyi istiyor ve bunun için uğraşacak. bir müddet bu zorluğu göze almış olsa gerek. skeclerini sadece o olduğu için izleyeceğim, komik bulduğum nadir video üreticilerinden. umarım çalışkanlığı, kendiligi, doğallığı, efendiligi devam eder. saygilar
  • caddede götünü satsa lubunya diye duyar kasılır. adam komedyen ve kendisine sektörde yer bulmaya çalışıyor. 10-15 bin tl'ye haftada 50 saat çalışanlar, adamın paraya koşmasına laf ediyorlar. çok ilginçsiniz.

izlersin, gülersin, sevmezsin de adam size ne etti de bu kadar laf ettiniz onu merak ediyorum.
  • tek başına o çghb ekibinden büyüktür.
  • antipatik varoş köylü değildir. sempatik, mütevazı, adam gibi adamdır. mahsun'a saldırmış olduğunuzda onun üzeri çamur tutmuyor ama siz nasıl bir ruh haline sahip olduğunuzu ele vermiş oluyorsunuz.
  • çok güzel hareketler bunlar 2 deki performansını beğendim.
    ya mahsun ne gerek vardı sıçıp batırıcan dedim, öyle olmadı.
    adam oyuncu çıktı rıza baba.
  • her videosu ortalama milyon izlenen ve izlenme sayısından da bağımsız bana göre şu an ülkedeki gerçek anlamdaki muhalif komediyi gerçekleştiren tek kişi olmasına rağmen sözlükte pek sallanmayan kişi.

başarılarının devamını can-ı gönülden dilerim kardeşim.
  • bu adam sırf bir yerlere gelebilmek için kalktı istanbul’a geldi. ki aslında adana’yı çok seven ve uzun yıllar istanbul’a gelmemek için direnen bir komedyen. evet komedyen. nice beş para etmezler kendisine komedyen diyorsa bu adam da komedyen. çghb2 ekibine katılmasındaki amacının bkm bünyesindeki insanlarla iletişme geçmek olduğunu düşünüyorum. ki başarmış. çünkü bkm nice çapsız, beceriksiz, yeteneksiz tipleri ünlendirip iyi para kazanmalarını sağladı. bkm sayesinde oğuzhan koç’tan şarkıcı , ibrahim ak’tan komedyen ve bir sürü yetenek yoksunundan oyuncu olduysa mahsun karaca’dan cumhurbaşkanı olur. mahsun seni bir yerde görsem kırk yıllık dostumu uzunca bir zaman sonra görmüş gibi sevinir, mutlu olurum. film tanıtımı için hiç istemesen de program program gezmek zorunda kaldın. ekşicilerin desteğine rağmen gişen bol olsun.*
  • (bkz: disney +) (bkz: netflix)(bkz: amazon)(bkz: exxen)(bkz: blutv) hesaplarımda bir milyar dizi ve film var.

5 yıldır sinemaya ayak basmadım;

13 ocakta işlerim yoğun ama 14 ocak'ta sinemada izleyeceğim adamdır.
  • sosyal medya ünlülerinin çoğuna gıcık oluyoruz, bunun sebebi çok basit. sosyal medya sayesinde ünlü olanların çoğu, senden benden farkı olmayan insanlar. sosyal medya olmasa asgari ücretle çalışacak insanlar. komik değiller, zeki değiller, hayatımızda olmasalar bize kayıp değil, kazanç olacak tipler. enes batur ve orkun ışıtmak olsa ne olur olmasa ne olur?

mahsun ünlü olmasından, çok para kazanmasından, hayranları olmasından rahatsızlık duyulmayacak biri. adam yetenekli çünkü. senin benim yapamayacağımız şeyleri yapabilen biri. güldüren ve bunu şaklabanlık yaparak değil, düşündürerek yapan biri. izahı olmayan şeylerin mizahını yapan biri.

takipçi sayısı, kazandığı para, fotoğraf çekinmek isteyen hayranları hepsi helal olsun. yolu açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap