• ilaç gibi ilaç valla. direkt çözüme yönelik üretmişler. böcek ilacı gibi sık üzerine ölsün. sık bademciğe iyi etsin.

formülünü bulanın atasına babasına rahmet.
  • ağrı kesiyor ve doğrudan iyileştirici bir etkisi yok. ama farenjit iseniz gıcık olan boğazınızı sık sık temizleme güdüsünü bastırdığı ve daha çok tahriş olmasını engellediği için dolaylı olarak iyileşmeyi hızlandırıyor. ayrıca hastalık dönemini çok daha konforlu geçirmenizi sağlıyor.
  • zilyon tane sprey kullandım. farenjit ağrısını bundan hızlı keseni görmedim.
  • sigortanız yoksa an itibariyle 110tl ödeyeceğiniz mucizevi boğaz spreyi. alerjik biri olarak devamlı boğaz yanması, kaşınması, ağrısı gibi dertlerle cebelleşsen şahsıma sihir gibi gelen ilaçtır.
  • içtiğim ilaçların bile boğazımda takıldığı devasa bademciklerimin acısını gideren sprey. farhex sprey ve andorex gargaraya göre daha keskin bir kokusu var, mide bulandırmaz. ancak etkisi de çabuk geçer. bugün yarım saat arayla birkaç fıs sıktım. sık kullanımda bir yan etkisi var mı bilmiyorum.
  • bazi bunyelerde alerji yapabilen sprey.
    yatmadan once kullanip, gecenin ortasinda nefes alamayacak sekilde sismis bir bogazla uyanabilirsiniz.
    ilk kullanimda dikkatli bir sekilde takip edip, vucutta olusan sisme ve kasintilari gozlemlemekte fayda var.
  • bozağımdaki yanma ve ağrıyı bir günde bitiren bir ilaçtır.
  • sözlükte yazılanları okuyunca mucize beklediğim ama göremediğim, yinede işinin hakkını veren sprey. boğaz ağrım eskisine göre daha iyi.
  • boğazda ki afti bir günde geçirdin tamam güzel ama hiç değilse ağrıyı bari hafifletme... sen muhtesemsin... yutulmaması gereken uygulandıktan sonra gargara yapıp tükürülebilen şahane ilaç.
  • amk sgk'nın artık ödeme sisteminden çıkardığı boğaz spreyi. bir de 35 lira olmuş. gel de küfür etme. bu ülke yönetimi adamı deli eder şerefsizim.
hesabın var mı? giriş yap