şükela:  tümü | bugün
 • merhaba arkadaşlar,

  sözlüğün kedicileri olarak kapımızın önüne kedi bırakılması ilk değil. ancak bu seferki bizim için ilk. bazı vicdansız orospu çocukları kedinin makatına cisim sokmuş. kedinin tesadüfen düşerek böyle bir kazaya sebep olamayacağını düşündüğümüzden, bunun bir insan işi olduğunu düşünüyoruz.

  cırcır ismini verdiğimiz kedi kötü durumda. baya kötü durumda. bizim maddi durumlar da elbette kötü durumda. cırcırın veteriner masraflarına maalesef durumumuz pek yetmiyor. o yüzden sizden üçer beşer destek olmaya, dahası, ufaklık yaşarsa bir ev bulmasına yardımcı olmaya davet ediyorum.

  sözlük üzerinden kiz nicki ve bana, facebook üzerinden ise albüm sahibine mesajla ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  kedimizin fotoğrafları için: link
 • şimdi bu mu ''nankör hayvan'', buna bu rezilliği reva gören mi hayvan...

  bunun mu girdiği eve melek girmez, yoksa buna bu rezilliği yapanın evine mi!

  allah belanızı versin desek allah bunların yanında, orospu çocukluğu desek anası bilse doğurmaz sıçardı bunu...

  şimdi biz bu kediyi kiminle evlendirelim.

  bekir bozdağ beyefendi yasasında bunu da düşündü mü!
 • böyle bir durumdaki kediye neden cırcır adı verilir? trollemeye çalışıyorsan insanlıktan, ciddiysen anne sütünden nasibini almanı dilerim.
 • destek olacağım kampanya. yalnız hayvana tecavüz edene bir şans daha verelim fecaatinin üstüne bu canı görmek tüy dikti. bu iğrenç sapıklar ülkesi yerin dibine geçse de hep beraber kurtulsak...
 • şunu yapan ruh hastasının ümüğünü olancasıyla sıkıp bırakacaksın*
 • karakter ve haysiyet hususunda laflar söylemek istiyor insan ama söyleyemiyor. bunlar kedi çetesi kurdular danışıklı mı hareket ediyorlar da birkaç gün içinde aynı haberlerin benzerlerini görmeye başladık.

  desteklenmesi gereken kampanya.
 • desteklenmesi gereken kampanya. bunu yapan pic kurulari bulunup daha beterleri yapilsa keske. hayvanlara eziyet edenlerin cezasinin daha da fazla olmasi gerekiyor, psikolojik tedaviyle birlikte.
 • keşke elimizden gelenin fazlasını yapabilsek. hayvanın başına her türlü şey geldikten sonra sadece klinik masraflarına yardımcı olmaya çalışmak dokunuyor insana, elden başkası gelmiyor çünkü...
  bunları gördükten sonra "hayvanları doğal ortamında bırakın, onların doğal ortamları ev değil", diyenlerin de bir kere daha düşünmesini istiyorum. içimizde yaşayan psikopatlar için doğal olan da aramızda yaşamak değil; ama yaşıyorlar...
  çocuklar için, hayvanlar için, kadınlar için ve hatta savunmasız-mağdur olan erkekler için merhamet diliyorum sadece.
  aynı şeyleri konuşup, hiçbir şey yapamamaktan da nefret ediyorum.
  affedin bizi, korumak zorunda olup koruyamadığımız herkes, her şey...
 • başlığı açanı da kediyi bulanı hatta kapısına bırakılan kediyi tedavi ettirmeye çalışanı tanıyorum yakinen.

  daha önce, başka bir mağdur kedi için el birliği yapıp, tedavisi için ne gerekliyse toparlamış, kediyi de yuva sahibi etmiştik. herkese de açık açık bunu bildirmiştik. burada kesinlikle mağdur bir hayvanın sırtından para kazanmak gibi bir şey yok. tanımasam bunu buraya gelip de yazmazdım. ama inanmayanlar da bir yerde haklılar. şahsen, ben de tanımadığım insanın açtığı "para yardımı kampanyası"na destek olup olmamak için bir düşünürdüm. ama tutup da "hesap numarası niye veriyosunuz, samimiyetsizce" gibi bir şey de yazmazdım.

  yardım etmek isteyenler, yardım edenlere şimdiden allah razı olsun diyorum. kiz nicki gerçekten kedi bakımı, kedi iyileştirme konusunda çok iyi. ha, yeri geliyor bu arkadaşımız para değil mama istiyor, kafes istiyor. bunların üzerinden nasıl geçimini sağlayabilir, merak konusu.

  yardım etmeyecekseniz bile en azından böyle şeyler yazmayın.