• zengin güçlüdür ve tabiki her şeyin en güzeline sahip olacaktır. doğru söylemdir.
  • o değilde hangi üniversite bilmiyorum burası, bu kariyi ciddi ciddi dinlemek için oraya gelip oturanların kafasını sikiyim. bu yaşa iyi gelmissiniz valla bravo.
  • sunu diyen guzel olsa laf etmeyecegim ama, abla biraz bakimli ortalama gorunumlu bir kadindan hallice olunca su triplerine anlam vermek imkansiz oluyor. benim esim bu kadindan cok daha guzel, manken falan da degil ozurlu cocuklarin egitimine kendini adamis doktorali 3 dil bilen bir kadin. evlene evlene benimle evlendi hic zengin koca bulma triplerine girmedi.

hadi esimi gectim, su kadindan daha zarif yuzlerce kadin goruyoruz her gun kasiyerlik yapan, satis elemani olarak calisan falan, hicbiri de "ben zenginlen evlenecem fakirler olsun avm'den selamlar" tripleri atmiyor.

bir buyugumuzu quote ederek karsilik vermek istiyorum: (bkz: sen kimsin ya)

tanim: zavalli mahlukat soylemi.
  • belki bu amaçla söylenmiş olmasa da insanların sosyal statülerine, gelirlerine, yaşadıklara çevreye uygun kişilerle ilişki yaşayacağı gerçeğini ifade eden, adeta tokat gibi yüze çarpan bir tespittir.
  • özge ulusoy gibi guzelligiyle bir yerlere gelen birinden şaşırtmayan cevap. katıldığı bi yarışmayla ünlü olan hiçbir artısı olmayan iki kelimeyi bir araya getirip doğru düzgün konuşmaktan aciz bu insanı dinleyenlere, soru soranlara selam olsun.
  • fiş fatura almazsak kaça olur ? diye sordurtan içimizdeki fakiri uyandıran beyandır.
  • sabahtan beri kadın linç ediliyor vur allah vur.

çok ilginçtir hep de mankenlerden tokat gibi gerçekler çıkıyor e halkta da manken algısı kötü birşey genelde malum, kadınları beter ediyorlar.

aysun kayacı "bir çobanla bir profesörün oyu nasıl eşit olur" dedi kadını günlerce linç ettiler... linç eden enteller de sosyal medyada "demokrasi eğitimsizlerin eline verilmemelidir" sözlü platon paylaşımları yapan kişiler bu arada...

abicim ne diyecekti bu kadın? 30 umu geçtim, hayalimdeki erkeği bekliyorum pembe panjurlu evimde 4 çocuk büyütmek mi istiyorum diyecekti? hatun taş, talibi çok. elinde de muhtemelen geleceğini her türlü garanti altına alacak bir mesleği yok (olanlar söylemiyor diye aldanmayın, bu kartlarına güvenerek gizliyorlar) e ne olacaktı?

eleştiren erkekler güzel çirkin kadar "çalışıyor mu, parası var mı" diye evlilik yapıyor.

eleştiren kadınlar, beni seviyor mu kadar "bu adamın eli ekmek tutuyor mu, yeri belli mi" diye düşünüyor.

sonra özge ulusoy çıkıp cart diye söyleyince auvvv.

önce kendinize dürüst olun sonra kadına çatın.

gerçekler çirkin, ama dosdoğruyu söylemiş.
  • mankenlik fakir kız mesleğidir bu mesleği sayesinde zenginlere ulaşmak kolay oluyor. haliyle manyak mı gidip fukaraya vermeye kalksın şahsen ben de dişi ustune fakir bir kız olsaydım ve mankenlik bir durumum olsaydı sikseler fakir erkeklerle takılmazdım.
    cem yılmaz zamanında "ünlü olunca halktan koptun, halkın arasına karışmıyorsun" gibi yaklaşımlara halktan kopmak için kıçımı yırttım zorunlu olmadıkça yanlarında işim olmaz diyordu ve gülüyorduk. kızlarımız da bunu icra ediyor gotlerine sağlık demekten başka söz düşmez bize.
  • o değil de çok itici, balık gibi bakan bir tipi var. üstelik fiziği de oldukça düz. ama özgüven işte. o altı boş özgüveniyle bir yerlere geliyorsa bu bu kadının suçu mu?
    bence değil.
  • ben bu cümleden ziyade öncesinde kafasına vurarak "yaaa zeka işte zeka" manasında yaptığı harekete takıldım. kadın kendisini zeki zannediyor, üzücü olan bu.
hesabın var mı? giriş yap