• (bkz: dinamo)
 • ligin en underrated orta sahası.

  sahada basmadık yer bırakmaz, enerjisi bitmez, tekniği vasatın üzerindedir. yaşı da henüz 25. ısaac sackey kazmasını gönderip bu elemanı almak çok iyi iş.

  (bkz: bal porsuğu)
 • fakir gustavo'su diyebiliriz. gustavo'nun yedegi olarak takima eklenebilirmis bu sezon.
 • ciğersiz olarak tarif edilen ön liberolardan biri. 90 dakika durmadan koşmasının tek sebebi maçların 180 dakika olmaması. 180 dakika olsa 180 dakika koşardı çok net. tekniği de fena değil, şampiyonluğu telaffuz edebilen takımlarda rahatlıkla oynarmış.
 • bu ülkede bir underrated varsa o da bu arkadaştır. maçına ne zaman denk gelsem kendisine hayran kalıyorum. bomboş adamların göklere çıkartıldığı ligde bu adamın bu kadar az değer görmesi beni çok üzüyor ya. bir 6 numara nasıl olur ders veriyor resmen; ben bu kadar kolay top çalabilen başka futbolcu bilmiyorum. istanbul takımlarını geçtim, avrupa'nın orta sıra takımlarında rahatlıkla oynayacak kapasitede.
 • yerel medyada trabzonspor'un ilgilenmekte olduğu yönünde haberler dolaşan yunan futbolcu. eğer gerçekleşirse ön libero bölgesi için yapılabilecek en mantıklı transferi yapmış oluruz. ülkemizde oynayan yunan futbolcuların çoğu işini düzgün yapan disiplinli sporcular. bakasetas, pelkas, gekas, tzavellas, siopis gibi örneklerin hepsi belirli bir seviyede veya beklentinin üstünde performans vermiş oyuncular. avrupa'dan alınacak yabancı oyunculara çuvalla para dökmektense siopis gibi hem ligi tanıyan hem de performansı yüksek bir oyuncuyu transfer etmek daha mantıklı. umarım transferi gerçekleşir.
 • gösterişsiz bir arı. adamda ciğer yok havayı direkt hücrelerine iletiyor. 3 ortasahaya maaş ödeyeceğine bunu al it gibi koşsun. çok da akıllı.

  markaj, çalışkanlık, karar verme, takım oyunu, zindelik süper. öne geçtiğin maçta hamsik out, siopis in.
 • 94 doğumlu futbolcu. fakat tip ve aurası ben 32 yaşındayım diyor.
 • oraya iri insan azmanı lazım, atiba gibi, mbia gibi, zokora gibi.
  adamın boyu 1.71 benim kız arkadaşım 1.75

  bu arkadaş flaviodan daha yetenekli ama görürsünüz yunus mallıya bağlar. tam bir boşa transfer yazık bu takımın parasına. buna 1 milyon vereceğine koute ye 3.5 ver adam seni şampiyon yapsın önüne gelenin üstüne basıp eze eze oynasın.

  bu gördüklerimizi göremiyor musunuz anlamıyorum ki? flavio, yunus bunlar gelirken ne alaka size kulüpte ne kaseti izletiyorlar acaba dedik burda.
 • olmaz kardeşim bu oyuncu trabzon seviyesi değil, alanyada bile oynayamaz aslında. alanya bir takım kültürü oluşturmuş orada işini yapıp geçiyor. trabzonda yapamaz. kimi kesecek bunu bırak kimin yedeği olacak?

  parmaktan daha mı iyi? trodsenden daha mı iyi? olmaz dostum 160 liseli kız gibi 6 numara olmaz aptal mısınız? almayın, yunus mallıda flavioda dediğimiz gibi almayın. alıp 6 ay sonra nasıl kurtuluruz diyeceksiniz. almayın ak şu yazarlar kadar beyniniz yok mu sizin?
hesabın var mı? giriş yap