• yenilerden bir sözlük yazarı. sanal ismi dolayısıyla da tebrik ederim kendisini.
  • bu nick yamaha nın en gelişmiş davulunu temsil eder ki diğer bi adıda 11000 dir (maplecustom)nick li bitanecik yoldaşım sen süper bi davulcusun gerek tuşenle , bağlı kurduğun cümlelerle,müzisyenliğinle ve tüm sempatine süper adamsın walla
  • bir sinir anında şöyle demiştir bu kişi:
    - abi zilal zülleri unutmuş yaa...
    el tercüme:
    - abi zülal* zilleri unutmuş.
  • evi evime en yakın olan sözlük yazarı. bi' hayrını gördüm mü, yok... yapa yapa arabamın sileceğini kaldırır, sonra "sen yaptın di mi ibne" deyince, "oha lan müneccim şeyi mi şeyaptın, nası anladın?" falan der... şahane davul çalar. çok şey var yazacak ama ayrıntılara girersem kıyamet kopar... *
  • aldığı cep telefonları her zaman olay ve moda olan,işyer(ler)inde kızları kendine hayran bırakan,müthiş davulcu,sempatik insan.
  • ne yapsa yeri olan yazar kişi...
  • gecenin bir yarısı aycell katkısıyla mono biçimde bir kulaktan girip beyni tüm kötü düşüncelerden dezenfekte eden, ederken güldürebilen, düşündürebilen, akıl ve öğüt verebilen dost...
  • harika şirin bir insan, neşe böcüğü. düşüp kolunu bacağını kırdıktan sonra ve müzisyenlik hayatı tehlikedeyken "bak olm düşerken fotograf çekmişim" diyerek arkadaşına cep telefonundaki siyah bir fotografı gösterip gülecek kadar pozitif bir karakter. zaten bu sayede yataktan süper çabuk kalkıp eskisinden de iyi geri dönebilmiştir tom tomların başına.

pi'yi bulabildi mi onu merak ediyorum ben...
  • şu sıralar bodrumun dağını taşını davuluyla inleten yazar.
    evet, davulun sesi zaten uzaktan hoş gelir (istanbul-bodrum) ama biliyoruz ki o zaten züper...
  • nasılsın sorusuna "aynı tas aynı hamam" cevabını vermeye niyetlenmişken cümlesini "aynı tas aynı tus tas,tus,tus,tas,tus,tas,tus trak tıssss..." şeklinde bitiriveren ve bir anda neler olduguna kendi de şaşıran ritm insanı. mesajlarını okuyup da gülümsemeyen taştır. seviyorum ben kendisini.
hesabın var mı? giriş yap