• skyler white'ın çocuğu.
  • motoru isyan etti ve üstünden attı resmen adamı. 14. sıradan 3. sıraya geldi, 16 sn yi kapattı. böyle bir hırs böyle bir sürüş şekli yok. fakat ciddi sakatlandı, yazık oldu.
  • bir önceki yarışta rossi yi diskalifiye ettirmeye çalış, son yarışta ise yarış boyunca bir kere bile atak yapmaya çalışma, atak yapmaya çalışan perdosa ya izin de verme.

sen nasıl bir insansın lan ibine derler adama.
  • rossi gidip kaskla kafayı koysa yeridir bu yavşağa
  • geçmişte yaşadığı çift görme ve göz kapağı düşmesi problemleri yaşadığı kazadan sonra tekrarladığı için bu sezonu da kapatmış bulunuyor. adamı sevmem ama efsanedir gerçekten. geçmiş olsun diliyorum.
  • motogp tarihinin en büyük sürücüsü değildir.
  • bugün 67 derecelik yatıştan motoru diziyle geri kaldırıp, çakıl havuzundan rodeo yaparak geçerek kaza yapmamayi başarmış, yetmezmiş gibi sonunculuga düştüğü yarışta yeniden podyum pozisyonuna ulasarak insan olmadığını tüm dünyaya ilan etmiş honda pilotu. henüz açıklama yapilmasa da yaptığı kazada sağ elinde ciddi bir hasar olduğunu düşünüyorum.
  • şu anda pistin en iyi pilotu olduğunu, motogp tarihinin de en iyi üç-dört pilotu olduğunu bu seneki yokluğu gözümüze gözümüze soktu.

şu anda şampiyonluk mücadelesi öyle bir durumda ki anlatılmaz izlenir. en çok yarış kazanan kişi 3 yarış ile quartararo, kazanamadığı yarışlarda çok kritik puan kayıpları yaptı. herkes sürekli düşüyor, sürpriz isimler kazanıyor. pilotlar galibiyeti de şampiyonluk mücadelesini de elleriyle kenara itiyorlar.

marquez olsa çoktan şampiyonluk mücadelesi son bulmuştu.
  • marc korkunç kazalarına bir yenisini daha eklemiş. ben karşımda bir şampiyonu değil, fiziksel ve zihinsel olarak çökmüş ama inatla zorlamaya devam eden bir sporcuyu görüyorum artık.

motorsporları, özellikle moto gp bu kadar geniş hata yapma lüksünüzün olacağı bir spor dalı değil. eğer en az 1 sezon ara verip kendisini toparlamazsa filmin devamında neler olabileceğini bu başlığı okuyan herkesin aşağı yukarı tahmin ettiğini düşünüyorum.

umarım önerileri dikkate alırsın marc
  • moto gp tarihinin muhtemelen en ağır kazalarını yapan yarışçısı. çok fazla high sideı var, 2 sene önce kariyerini bitirebilecek bir kaza yaşadı. hoş orada hemen dönmek isteme inadı da etkili oldu. şu iki gündür de 3 kere motorundan düştü ki son high sideı felaket bir şey. kendisini gereksiz zorluyor ve bunun sonucunda her şey çok daha kötü oluyor. bu kadar şampiyonluk yaşamasına, efsanelerden birisi olmasına rağmen yaşı hala çok genç ama böyle devam ederse kariyeri 1-2 sene içerisinde bitebilir.
hesabın var mı? giriş yap