• dibin düşmesi eylemini gerçekleştirebilen ender güzelliklerden biri. aha buraya yazıyorum,80 li bu hatun 5 yıla kalmaz oscar almazsa bende neyim*.
  • spread ile tanıdığım, ama sanki daha önce de gördük gibi gelen çok çok hoş hatun. evliliğe olumlu bakabilmemi heralde ancak böyle bir hatun sağlar diyorum..
  • the invisible filminde güçlü ve serseri kız haliyle beni kendine aşık etmiş güzellik.
    hele o saçlarını savurup dans ettiği sahne...
  • adventureland filminde bir liseliyi canladırıyordu, ama 80'liymiş! yüzü çok daha küçük gösteriyor. hala bir gençlik filminde oynaması kariyeri bakımından pek iyi bir şey olmasa gerek. bir de vücudu çok ama çok ince ve filmde kalçaları ideal kalça olarak gösteriliyordu, bilginize.
  • bogazici caz kulubu'ndeki su video'da gorulen (4. saniye) kiz kendisine benzemektedir.
  • ebleh ebleh baktığı için çok çekici duruyor. güzelliği tartışılır ama çekici.
  • the deuceun abby'si.
  • seksi bir rus güzeli. st petersburg’da doğmuş, 11 yaşında brooklyn, new york’a taşınmıştır.

ben ilk defa blacklist teki bal tuzağı sahnesi sırasında türk elçilik çalışanını ayartırken tanıdım. o dizideki adı gina zenatakos idi.

kendisini o günden beri severek izlerim.

son olarak in from the cold adlı netflix yapımıyla karşımıza çıkmıştır. buradaki gece kıyafetli esmer halleri oldukça çekicidir. kendisi burada amerikalı seksi deep undercoverbir rus ajanını oynamaktadır.

illegals olayına mı eğilecekler diye düşündürmesine rağmen konuyu pas geçip, farklı bir alana odaklandılar dizide.
  • 41 yaşında olduğuna inanamadığım sovyet bir aileden gelen amerikada oyunculuk eğitimini tamamlamış in from the cold adlı netflix dizisinde hayran olduğum müthiş oyuncu.

in from the cold'un oyuncu seçimi açısından yapımcısına buradan selamlarımı iletir tebrik ederim. ancak bu kadar doğru bir oyuncu seçilirdi başrol için.
hesabın var mı? giriş yap