• alex'in türkiye'de fazla kalmasıyla türkleşme komplikasyonları görülen evlatlardan biri. erkek kardeşi 3-5 yıl sonra elektrik direklerinin altında vakit öldürürken görebiliriz.
  • alex'in turkiye'ye gelmesinin bir yil gecikmesinin nedeni bicirik. arkasindan antonia ve felipe geldiler, o da ablalarin en tatlisi oldu. alex giderken (giderse eger tabii) biraksin maria'yi burda, ben bakarim.
  • az önce lig tv'ye verdiği demeçte türk olunca adının merve olmasını istediğini belirtti. türkçesi aksansız ve akıcıydı.
  • türkçe bilmediği söylenen alex'in büyük kızıdır. alex ile beraber 7 senedir bu topraklardadır.
  • bu kadar neşeli bu kadar tatlı bir çocuk olur mu, olmuş allah uzun emir versin. ileride istedigim kız çocuğu sevdamı daha bir arttırıyor.
  • kendisi de babası gibi duyarlı bir birey olduğu için als hastalığına dikkat çekmek için ice bucket challenge organizasyonuna katılmış ve merve toy ablasına meydan okumuştur. aferin benim akıllı kızıma.
  • kendisini 5-6 yıl sonrasında grand slam turnuvalarında mücadele ederken görebiliriz
  • maşallah etli butlu olmuş alex'in kızı. daha çocuk hallerini hatırlıyorum da yaşlanıyoruz be kardeşim.

bu arada tenis ile ilgileniyormuş.
  • kendisinin büyümüş halini görünce sevindim.
    o güzel günlerde , o güzel gollerin ardından bu küçük kızın ve annesinin gol sevincini izledik.
    bugün büyümüş halini görünce , o güzel günlerin üzerinden ne kadar yıl geçmiş.
    ne kadar yaşlanmışız demekten kendimi alamadım.
  • kendisi büyüdükçe baya baya annesine benziyor, hık demiş burnundan düşmüş*.

babasıyla sahaya çıktığı şu günler dün gibi aklımda, zaman ne çabuk geçiyor.
hesabın var mı? giriş yap