• ubisoft'un xcom türevi oyunu ve galiba bugüne kadar yapılmış en iyi xcom oyunu olabilir, taktik türevi şeyleri seven biri olarak bayıldım, oyun yuzuda problem etti ama öteki switch emulator 30 fpsde kaldırdı.

baya zevkliymiş oynanış açısından ama ama ama mario'ya katlanacağımı sanmıyorum, rabbids ayaşları bile şirin gözüktüler bu vasıfsız boring fest karakterin yanında.

2. oyun sparks of home ismiyle geçen sene çıkmış ve bu oyundan daha da iyi ve bu tür içinde baya yenilikler barındıyor diyorlar(ki ubisoft her oyununda tarz değiştirip sürekli yenilik yapan bir firma), hikayesi daha az marioysa onu baştan oynarım gibi. neyse onu indirelim.

edit; onda da mario başrolmüş ve de her iki emulatörde de siyah ekran hatası ve çeşitli hatalar geliyor. herhalde yeni oyun diye emulatorleri optimize etmemişler. neyse buna devam ederiz o zaman.
  • bitirdiğim ilk switch oyunu. bitirdiğim ilk sıra tabanlı savaş içeren oyun. savaşlar gerçekten keyifli. her karakterin fark yaratan özellikleri var. gerçekten satranc gibi kurgulayarak oynuyorsunuz oyunu. klasik tüm nintendo oyunlari gibi emek verdikçe, köşe bucak gezdikçe bulduğunuz sandıklar ve altınlarla odullendiriliyorsunuz. jr. boswer ve tavsan peach oldukça komik karakterler. fazlaca onyargim vardı oyuna karşı ama çok eğlendim. tavsiye ederim. 82/100
  • xcom oyunlarını deneyimlememiş şahsımı türüyle çok etkileyen ancak karakterler ve hikayesi ile bir o kadar da uzaklaştıran bir nintendo switch oyunudur. içerisinde dört farklı dünya barındıran oyunun sadece ilkini bitirmiş olmak bile beni ziyadesiyle yıldırmıştır. alacak kişilerin biraz daha etraflıca araştırmasını tavsiye ederim, çünkü nintendo tarafının karakteriler ne kadar çekiciyse rabbids karakterleri bir o kadar itici. taşınabilirlik konusunda, oyun türünün, platform oyunları kadar cazip olmadığı da kanaatimce aşikar.
hesabın var mı? giriş yap