• biraz once neue house venice beach subesinde bir soylesine katildim, ayakustu tanistim hatunla

asiri guzel ve genc duruyor, enerjik ve sempatik

60 yasinda olduguna sok oldum su anda

buyrun cektigim bi fotograf
    görsel

fotograf ekleyince ilgi cekti baska fotolar da ekleyeyim
    görsel
    görsel
  • costanza gerçekten marisa tomei ile buluşur, marisa bundan hoşlanır, ve senin gibi kel, şişman, esprili birinin nasıl sevgilisi olmaz der. george'da aslında biraz nişanlıyım deyince, yumruğu yer. bir de bunun başka bir bölümde devamı vardır. george, nişanlısı susan kendi cimriliği yüzünden ölünce, marisa'yı arar. marisa bak nişanlım susan öldü, cumartesi cenazesi var, akşamı işin yoksa buluşabiliriz der.
  • kisa boylu, tombul, kel ve espirili (bkz: george) tiplerden ho$lanan hatun
  • nerede "alkol sorunu olan milf" rolü var, kendisine veriliyor. tek tipleşti artık.
  • bana göre dünyadaki en seksi 10 kadından bir tanesi, kendine has bir çekiciliği var bu kadının...
  • usenmeyip acip yasina baktim, 1964 dogumluymus. yani 45 yasinda (vay). the wrestler'i baz alarak diyorum ki, ayip denen bir sey var. bir insan evladi kirk besinde bu kadar seksi olmaz, olmamali. anne babalarimizdan boyle gormedik biz. bence bir kadin mumkunse hayattan, hadi o olmadi hic olmazsa seksapelden en gec kirk gibi fi$i cekmeli. mazbut ev pandasi olarak hayatini geciren milyonlarca kadinin hayalleriyle oynanmis resmen, hic hos degil. sonra yok efendim pole satislari niye tavan yapti, vay efendim piercing'cilere kosalim, rezillik. kiniyorum marisa'yi.
  • "anan yaşındaki karıyı sikermisin ıyyy"cılara tokat gibi cevap kendisi.
  • bana göre dünyadaki en seksi 10 kadından 10 tanesi bile eline su dökemez.
  • george costanza'nın kendi kendine kızan, agresif sesiye "marissa tomeiii". ne zaman maris tomei'nin adı geçse, bu ses kulaklarda çınlar.
  • kendisi fazla güzeldir. muhteşemdir, süper tatlıdır, kulakları büyüktür falan filan onları geçtim de gerçekten iyi oyuncu. güzelliğinden oyunculuğuna odaklanabilirseniz tabi.
hesabın var mı? giriş yap