• son derece yararlı bir uygulama. şimdi bir de bizim sokağa geldi ki tadından yenmez.
  • amerika'daki bu fikrin alındığı scooter firmaları zarar edip birer birer batarken, amerika'dan alınma bu girişimin çok fazla ilerleyeceğini düşünmüyorum. bu girişimin aldığı yatırımlar bir kenara kâr etmediği sürece uzun soluklu maalesef ilerleyemez.

ücretleri ise bu ekonomik kriz ortamında yaygınlaşmasına engel.
  • kurucusu tarafından ekim-kasım-aralık ayında 4.85 milyon dolar para yaktık tabiri ile beni benden almış girişim. umarım hayatta kalabilir. kışın kullanması zor ancak yazın çok keyifli olabilir.
  • gayet faydalı olmakla birlikte fiyatlarını daha da aşağı çekmesi gereken kiralık scooter hizmeti.
  • bugün evden çıkınca sokakta fotograf çekimine denk geldim,
    sanırım kendi üretimleri olan bir modeldi önde amortisörlü ve biraz daha kalıplıydı ürün.

sonradan haberde gördüğüm kadarıyla martı anadolu1 isimli yeni araçlarıymış.

açıkcası firmanın ilk kurulduğu zamandan beri denedim ve ara ara geri bildirimlerimi içeriye yaptım, bugün öğrendiğim kadarıyla kurum içerisindeki tanıdığım insanlar da zaten ayrılmışlar artık, umarım ilk çıktığı ideallerini uzun vadede yakalayıp koruyabilirler, medya organlarında işler haricinde çok olumlu bildirimler almıyorum kurum hakkında, gerçi 2020'de bu ekonomik düzende hangi kurum için iyi denilebilir onu da bilmiyorum.

halihazırda 2 farklı marka elektrikli scooter sahibi olduğum için evimin dibinde kurulmuş bir girişim olmasına rağmen ihtiyaç duymuyorum. daha çok çevremde merak eden insanlara düşüp kalkabilecekleri deneme yapmaları için kiraladım son zamanlarda.

hedef kitlesini de her ne kadar mobility odaklı ön plana çıkarsa da ülkedeki iklim şartları ve trafik gibi etkenlerden ötürü daha çok eğlence aracı olduğunu düşünüyorum, evet taksiden pahalı olabilir ama bu batmasını sağlamaz, çünkü gençler arasında cool bir ürün konumunda şu aralar, hizmet verdiği ana lokasyonlardaki öğrenciler harçlıkları ve ailelerinin kartları ile bu ürünleri kullanabilir konumdalar ve anadolu yakası sahil civarlarında onlarcasını aynı anda görebiliyorsunuz.

istanbul kart entegrasyonu da gerçekten yapılabilirse çok daha fazla kullanıcıya erişebileceklerini düşünüyorum,
    son olarak martı yurtdışındaki gibi ucuz olsaydı daha fazla kullanılmazdı veya daha fazla kar etmezdi,
    kemik pazarlama kuralları ve marka konumlandırmaları benim ve birçok meslektaşımın ekmek yediği konular, amerika'nın sahil eyaletlerinde muadilleri protesto için çöp tenekesine atılıp ateşe verildiğinde hisse değerleri arttı bu firmaların, ne kadar çok konuşulursa etki alınan bir düzen bu.
  • sonunda antalya'da da gördülmüştür kendileri
  • ankaradaki martıların nerede olduğunu merak ettiğim oluşum. hizmet alanı içinde hiç canlılık belirtisi yok.
  • çok güzel ama çok pahalı be gülüm, sadece eğlence amaçlı kullanılır gibi geliyor
  • aletin yokuş performansı nasıl önemli husus o. türkiyenin her yeri konya gibi düz ova değil.eğer uzun vadeli kullanacaksan zaten malum siteden 1 adet en basitinden 2.000-tl civarında satın alabiliyorsunuz.
  • bu günlerde florya civarlarında görmeye başladığım hadise.
hesabın var mı? giriş yap