102 entry daha
  • raimi suit ile ilk orijinal spider-man filminin soundtracki hero'ya oyundaki sahnelerden muazzam bir klip yapılmış.

klip

oyuna gelirsek eğer hikaye açısından , beyazperdeye çıkan tüm filmlerden daha oturaklı bir hikaye ve daha insancıl daha çok peter parker 'ı anlayan bir hikaye var. oynanış derseniz kusursuza yakın. gökdelenlerin arasında gezerken bir anda bakıyorsunuz ki herhangi bir görevi yapmayalı saatler geçmiş. combo yapmak ve gadget kullanmak inanılmaz bir haz veriyor. onlarca kostüm olması ve her kostümün kendine ait bir özelliğinin olması da oyunun bayatlamasını engelliyor. ana görevler hikayeyi o kadar güzel anlatıyor ki bir süre , yan görev eksikliğini hissetmiyorsunuz ama bir noktada canımı sıkan şey yan görevlerin yok denecek kadar az olması. umarım onu da 2. oyunda düzeltmeyi başarırlar.

gerçek bir spider-man sevdalısı olarak beni son derece mutlu etti , spider-man sevmeyen bir insansanız da bu oyun sizi yine son derece mutlu edecektir.

not:tobey maguire 'in spider-man'ini severiz fakat kabul etmek gerekirki sinemaya yansıtılmış en kötü spider-man profiliydi. fakat o kostüm yok mu o kostüm , muhtemelen ondan daha iyisi de gelmeyecek, oyunda o kostümle oynamaya başlayınca bunu çok daha net anlıyorsunuz.
  • kimse kusura bakmasın, oyunu bitirdim ama açıkcası o kadar sinir bozucu tarafları var ki gözümde sıradan bir oyun olarak kaldı. hikaye bazında ele alırsak da her zaman tercihim filmlerden yana olur. god of war ve red dead redemption ile beraber aday gösterilecek bir oyun değil. bu iki oyuna haksızlık olmuş.
182 entry daha
hesabın var mı? giriş yap