• ahlak tuzağı. ben de masum ve saf duygularla oturdum, altı üstü 1 tl diyerek kandım. ilk başlarda gayet iyiydi omuz, sırt, bel derken birden altımda (dübür bölgesinde) titreşen ve yukarı doğru kaktıran birşey hissettim. bacaklarımı da tam o sıralarda sıkıştırdığından bir an kendimi iffet gibi hissetsem de teslim olmayarak kalktım. şimdi burada bunu seven, eve alırım diyenler var. bir tanesi bile bu elim durumdan bahsetmemişler. işte 1 tl ile kurulmuş büyük bir tuzak, ifşa ediyorum... herkesin anası, bacısı var mukayet olun, sahip çıkın.
  • alışveriş merkezlerinin zırtapozluklarından bir diğeri. çok gezdiniz, alışveriş yaptınız değil mi, hemen 1 ytl çakıyorsunuz alete, gömülüyorsunuz koltuğa sizi komple kütürdetiyor, akabinde gevşetiyor. utangaç hanımlar kikirdiyor, yanındakiyle konuşarak hafiflik imajı vermemeye çalışıp 'asuman çok faydalı bu' şeklinde birşeyler geveleyip, ciddi olmaya çalışıyor; beyler oehliyor, koltukla bütünleşiyor kadınların aksine, millet beni izliyor diye utanıp sıkılırken gevşemek de halkıma pek bir yakışıyor.
  • esine, sevdicegine, dostuna dil dokecegine ver 1 lira kurtul. ne şamın şekeri, ne arabın yüzü misal.

1 lira ile yapilabilecek acik ara en iyi sey. aslinda istihdam da sagliyor. sonucta o siyah deri koltugun icinde cift vardiya butun gun 2 kisi calisiyorlar. her popoya parmak atmamalari da sanirim bu arkadaslarin agiz tatlarina bagli. begenince daliyor.
  • olur da bir gün keyif pezevengi bütçesi'ne sahip olunursa, jakuzi ile beraber ilk alınması elzem olan alettir.. bazılarında bir kumanda vardır ki, az sora apollo 13'ü kaldıracağım falan sanırsınız...
  • avm'lerin ısrarla en yoğun olduğu yerine konan koltuklardır.

tamam anlıyoruz talep görsün istiyorsunuz da o kalabalık insan akınının olduğu yerdeki koltuğa eblek gibi oturup insanlara kendine baktırmak gerçekten garip. bir kere çok ücra köşede, insan yoğunluğu olmayan yerdeki masaj koltuğunu denedim, nasıl birşey bu diyerek, gerçekten müthiş bir icat. ancak hayatta o ulu orta olan koltuklara oturmam. yapın bi masaj koltuğu köşesi, insanlar bilsin, etraftakilerin garip dikizlemelerine maruz kalmadan koltuğun keyfini çıkartsın yok illa avm'nin kapı girişine sıralanacak o koltuklar. sen kendinden geç o rahatlamayla, gelen baksın giden baksın.
  • eğer bu koltuk türkler tarafından bulunsaydı ve konuşuyor olsaydı "kulunç olmuş abi buralar hep, bak bak tam burası" şeklinde uyarı veren koltuklar olurdu.
  • sürekli hayalini kurduğum arzu nesnesi.

herkes piyangodan, lotodan para çıkınca araba, bahçeli ev vb. hayali kurar.
    vallahi de billahi de ben masaj koltuğu hayali kuruyorum.
    ama öyle uyduruk olanlarından değil, şöyle kola, bacağa sağlam muamele çekebilen bir şey istiyorum : http://www.hepsiburada.com/…roductid=sgcellinixrarm

not : evet, itiraf ediyorum, ben potansiyel bir sefa pezevengiyim. tek eksiğim bok gibi para. (hadi be milli piyango, bi oldur be)
  • 2 gün önce belimde ortaya çıkan ve sürekli orada olduğunu hissettiren ağrıyı 2 dakikalık muamele ile halletmiştir. insanların kazandığı paralara satılsa, buzdolabından çamaşır makinesinden daha elzem bir ihtiyaç olarak her evde yer alabilir.
  • avmlerde görüyordum da ilk defa dün kullandım.

1 lira ile alınabilecek en iyi hizmet.

şimdi bana ayıcık yakalama makinelerinde harcadığım bir liraları verseler..
  • bir hastanenin kafeteryasindayim .9-10 kişi falaniz.elemanin biri gitti oturdu koltuğa masajını yaptırdı.sonra bi anda herkes sıraya girdi koltuğun başında masaj yaptırmak için. kimse birbirini tanımıyor. nasıl çalıştığını bilmeyenler işaret diliyle yardım istedi,bilenler hemen gösterdi.sırayla titrediler.kimse konusmadi yorum yapmadı.buyuk ihtimal herkesin hastası babam gibi yoğun bakımda, herkes benim gibi uykusuz o yüzden kimse gülemiyor.cok ciddi bi şekilde titreyip,kiprasip ayrılıyorlar koltuktan.kilolu bi teyze meksika dalgalanması yaşadı gece gece.sinirim bozuldu okuduğum kitaba da odaklanamadim.dikkat ettim koltugun calisma sistemi çok garip.
    insan psikolojisi daha da garip.sebebi neydi ki?
hesabın var mı? giriş yap