• --- spoiler ---
    lag var
    --- spoiler ---

olm oyun sırasında lag'a girmişsiniz öyle görüyorsunuz...

faul var orada...
  • efsane başkan aziz’in bir lafı var sikerim boyle fenerbahceyi.

lan ne yüzsüz arsız adamlarsınız siz...

şike yaparlar “radar bize tutuldu”

terörist taraftarınız sahada futbol oynatmaz “bıybıybıy sulu derbi”

yer biti, sahtekar topçuları haftalardır yerden kalkmaz, bir maçta dört beş kere kendini atar “he ilk kez kendini atıyor bir futbolcu”

taraftarlığınıza sıçayım.
  • yürek sızlatan bir an , hani yıldız oyuncular korunacaktı ey uefa!
  • fenerbahçe'yi anlatan harekettir. sonra sorarsan son kale filan derler.
  • türk futbolunun beynine işlemiş urdur fenerbahçe. faul yapan futbolcuya kırmızı kart artı 10 hafta sahalardan men cezası verilmediği sürece şaşırtmayan pozisyondur.

not: gs
  • bunun bi tık üstü cinayet.
    (bkz: bir ölçü birimi olarak tık)
  • faül yapan kim bilmiyorum ama daha maçın birinci dakikasından itibaren gözlerinde walbuena'ya faul yapma hissi vardı. bugün bu faul yapılacak dendi. neyse uzatmayım. bursaspor hükmen mağlup sayılmalı ve fenerbahçe'yi yorduğu için tazminat ödemeli gelecek sezon fa cup ve kral kupasına katılmamalı.

edit: çok ciddi mesajlar alıyorum arkadaşlar. bir çok kişi bursaspor'un copa america'dan da men edilmesini istemiş. gayet yerinde gayet uygun.

edit 2: ikiyüzlü olmak ne güzel. van persi'ye sahip çık medel'e söv, valbuena'yı koru.
  • fenerbahçe'ye gelen her yabancı futbolcu bir tuhaflaşıyor. hemen türk futbolunun kabul gören tüm pisliklerini yapmaya ve böyle olaylara karışmaya başlıyorlar. bazen şakasını yapardım ama harbi harbi bu takımın yönetimi, yeni gelen yabancılara oryantasyon olarak duvar ahmet'den ders mi aldırıyorlar anlamadım.
  • bu pozisyondan son valbuena soyunma odasina yuruyerek gitmis, kaval kemigine platin taktirmis akabinde stadyumu sedye ile ambulansa tasinarak terketmistir.
    iste o kaval
  • salah ın chelsea maçında kendini attığını gördü bu gözler
    onun için sorun yok hacı
hesabın var mı? giriş yap