• nba yaz ligi'nde görüp beğendiğim bir guard idi. phoenix suns scout ekibi de (bana abi derler) beğenmiş ki kendisi ile anlaşma imzalamışlar. northeastern üniversitesi 2010 mezunu, 22 yaşında.

janning 2010 yaz liginde 1 hafta kadar celtics, 1 hafta kadar da suns foması giymişti.
  • anadolu efes'in yeni transferi.
    çok anlam veremedim ama sadece avrupa için alınmış olabilir diye düşünüyorum açıkçası.
  • anadolu efesin bu sezonki 6. yabancı transferi. ne gerek vardı tartışılır tabiki.
  • son saniyede topu tipleyerek takımına real madrid karşısında galibiyeti getirmiş oyuncu. o ana kadar şut yüzdesinin %20 (5'te 1) olduğunu düşünürsek, son saliseye kadar konsantrasyonunu kaybetmeyerek çok da kolay olmayan bir işi başarmıştır. helal olsun.
  • gördüğüm en düzgün bileklere sahip beyaz. şutlarında acayip bir rahatlık olan basketbolcu.
  • siktir git.

nankörlük falan değil, çok net takımın en zayıf halkası. sezonun kalanında furkan'ı yedeklemesi için tutulabilir yoksa yolla bunu, okben ile furkan oynasın 2'yi.
  • bu arkadaşı şutör diye efes'e kakalayan kişiyi tebrik etmek gerekir. bir şut sok be baby face...

efes kadrosundaki en verimsiz, kanser sebebi oyuncu. seneye siktirip gitmesini icten dileklerimle diliyorum.
  • tipine baktığım zaman şutörlüğü dışında bir vasfı olmayan bir oyuncu olduğunu anlayabiliyorum ama ne hikmetse şutörlüğü de çok üst düzeyde değil. onun attığı üçlükleri çoğu pg ya da sg atıyor zaten. leblebi gibi üçlük sokan bir adam olsa belki bir anlamı olabilir ama onu da görebilmiş değiliz.
  • 6 mart 2015 unicaja malaga anadolu efes maçı'nda şu ana kadar 5'te 0 üçlük isabetiyle oynuyor. ulan krstic atsa 5 tane üçlük 1 i kesin girer.

sen ne sike yarıyorsun sevgili jannning ben çözemedim.
  • top 16'daki gruplarında ilk 4'e oynayan takımların hiçbirinde oynayamaz, ilk 4'ün dışında kalan birkaç takımda da oynayamaz, abartmıyorum top16'yı göremeyen bazı takımlarda da oynayamaz. tbl'de de playoff'a oynayan takımların hiçbirinde oynayamaz.

hal böyleyken ne demeye aldık bu arkadaşı hiç bilmiyorum. takıma mental katkısı vardır, iyi bir takım arkadaşıdır falan tamam da halı saha maçına adam çağırmıyoruz, euroleague oynuyoruz.
hesabın var mı? giriş yap