• anasına mı bacısına mı küfrettiler bilmiyorum ama adamın büyük derdi var real madrid'le. tüm sezon oynadığın maç sayısı iki olsun. ikisi de real olsun. bi acayip adam.
  • daha evvel kendisini eleştirdiğim entrylerim sıradan geçip eksiyi alıyor sanırım.

hayatınızda ilk anadolu efes maçını bugün izlediyseniz bilemem ama bu adamın bize çektirdiklerini bütün taraftarlar biliyor. bugünkü gibi oynadığı başka bir maç daha yok. bunu bilin de öyle eksileyin. ama inşallah bundan sonra böyle devam eder.
  • bozuk saattir.

(iyiyken kötüyü söyleyebilmek gerek ki seneye başımıza kalmasın).
  • yanıyeee yanıyeeee
  • son saniyede topu tipleyerek takımına real madrid karşısında galibiyeti getirmiş oyuncu. o ana kadar şut yüzdesinin %20 (5'te 1) olduğunu düşünürsek, son saliseye kadar konsantrasyonunu kaybetmeyerek çok da kolay olmayan bir işi başarmıştır. helal olsun.
  • biraz geç açılmadın mı paşam? attığını, tuttuğunu bir kenara bırakarak söylüyorum bunu. bildiğin savunma kasıyor, potaya gidiyor, bire biri zorluyor, kendi şutunu yaratıyor falan. gelirken 1+1 kontrat yapmıştı ve opsiyon kulüpteydi, yeni mi söylediler acaba?
  • 21 nisan 2015 anadolu efes real madrid maçını kazandıran çılgın şutör.

maçı kaybedip eleneceğimizi beklerken bir maç daha izleyeceğiz sayesinde.
  • tüm sezon boyunca bu maçı beklemiş resmen , tamam tamam tüm ettiğimiz küfürleri geri aldık yeter ki sen böyle oyna dediğim oyuncu.
  • elini sağlık yavrum benim.

efes'i bugün ipten alan sepet topçusu.
hesabın var mı? giriş yap