• beyoğlu'nda halep pasajının 2. katında bulunan sahne..
    pek sevimli insanlar bulunabiliyor burada tatil demiyor sizi misafir edip sahneyi gezdirebiliyorlar .. tel: 0212 252 74 52
  • (bkz: maya sanat)
  • (bkz: ari stüdyosu) * *
  • metninin cüneyt yalaz ve uluç esen'in ortak çalışmasıyla oluşturulduğu; cüneyt yalaz'ın oynadığı tek kişilik çok keyifli bir oyun olan yeni bir hayat için'e ev sahipliği yapan sahne.
  • ilk defa 19 mayıs 2011 tarihinde yeni bir hayat icin oyununu izlemek için misafiri olduğumuz tiyatro sahnesi. misafiri olduğumuz diyorum çünkü mekanın ve oyuncuların kendimizi yakın bir dosta misafirliğe gitmiş gibi hissettirdiği mekan. taksim' in göbeğinde yer alışı, kararında sahne büyüklüğü ve koltuk sayısı, giriş çıkışlarda ve antraktlarda bir şeyler yenilip içilebilecek sevimi salonu, indirimli satılan bgst kitapları, duvarlardaki tabloları ile benim gönlümde ayrı bir yer edindi bu sahne. bu sezonu kapatmadan yeni bir hayat için oyununun da mutlaka izlenmesini ve şöyle bol kahkahalı bir akşam geçirmenizi temenni ederim efendim.
  • 18 aralık günü, daha önce gençlik festivali kapsamında 4 kere fatih reşat nuri sahnesinde sahne alan, tiyatro eleştirmeni melih anık tarafından bolca övülen eleman aranıyor ekibini ağırlayacak sahne.

biletleri bile çıkmış, ben daha önce izledim, çok sevdim, siz de ilgilenin, siz de izleyin, siz de sonra bol bol düşünürken gülün;

http://web03.biletix.com/etkinlik/mtmtn/turkiye/tr
hesabın var mı? giriş yap