• hala devam etmekte olan olum orucları icin, tbmm insan hakları komisyonunun toplantısında 'gebersinler,ne yapalım kendileri istediler' seklinde konusan, konusabilen ve insani duygularımıza neler oluyor diye dusundurten mhp ankara milletvekili, altını cızmek istiyorum milletvekili.
  • türkiye büyük millet meclisi 21. dönem milletvekili
    mehmet arslan, ankara
    kizilcahamam - 1956, rifat, hatice - gazi üniv. endüstriyel sanatlar
    eğitim fakültesi, almanya clausthal üniv.dil eğitimi, almanya reiffaisen
    işletmelerinde idarecilik eğitimi - almanca - teknik öğretmen, kooperatifçi
    - almanya'da meslek okullarında öğretmenlik, tarım kredi koop.sakarya bölge
    müdürü, doy yem a.ş. ve bafay a.ş. yön.kur.üyesi, sakarya a.ş. yönetim
    kurulu başkanı, türkiye gübre fabrikaları a.ş.yönetim kurulu üyesi - ab
    eşbaşkanlığı parlamentosu karma komisyon üyesi - evli, 3 çocuk.
  • genclik servisleri merkezi kurucu uyelerinden...
  • türkiye'deki her yüz insandan birinin adıdır herhalde. arslan aslan ayrımını saymazsanız ahmet turan ile başabaş gider.
  • herkesin adi olma hususunda bide mehmet kaya ile basbasa gider
  • japonya'da yayimlanan yomiuri shimbun gazetesinin duzenledigi 28. uluslararası karikatur yarışması'nda büyük ödülün sahibi olan turk karikatürist. 70 ülkeden toplam 6 bin 598 eseri geride bırakan arslan, bir madalya ve 2 milyon yenin sahibi olmuştur.

odul kazanan karikaturu asagidaki linkte gorulebilir.

(bkz: http://www.yomiuri.co.jp/…y/features/0002/28_01.htm)

edit: isin ilginci bu habere turk medyasinda neredeyse hic yer verilmemis. karikaturun icerdigi anlamdan dolayi mi acaba diye sorguluyabilir insan.
  • hürriyet gazetesi spor servisi istihbarat şefi. bir nevi esat yılmaer'den sonra gelecek müdür namzeti.
  • (bkz: mehmet aslan)
  • ktü tıp fakültesi dahiliye anabilim dalında gastroenteroloji bölümünde profesördür. gerçek yaşını bilmiyorum ama kendisi çok genç gösteriyor. ayrıca kendini gastrointestinal sistem görüntülemesinde ilerletmiştir. sık sık yurtdışına gidip son teknikler hakkında eğitim almaktadır. en son hamburg'a gittiğini duymuştum. öğrencilerle olan ilişkisi güzeldir. yeri geldiğinde çok komiktir, yeri geldiğinde ise disiplinin kendinde olduğunu hissettirir. bence ktü'nün en önemli kazançlarından biridir. hoş bu kadar iyi yönünün yanında 'sadece kendi hastaları ile ilgileniyor, muayenehanesinden gelen hastalara daha fazla ilgi gösteriyor' gibi eleştirilere de maruz kalıyor. varlıklı bir aileden gelen mehmet hoca'nın eczacı bir eşi var ve sanırım ilgi duyduğu alan karaciğer ve safra kesesi hastalıklarıdır. kendisine yurtdışından hastaların geldiği rivayet edilir. bu kadar karaciğer tedavisi yapan doktor olmasına rağmen kendisinde kist hidatik olmasını engelleyememiştir. ee ne demişler terzi kendi söküğünü dikemez!
  • hıncal uluc'un prensi. olimpiyatlar boyu ntvspor'daydı. kendisini ilk olarak efsane teknik direktör bill shankly'i liverpool'un kurucusu yaptıgı yazı ile tanımı$tık. $imdilerde gülle, disk, cekic atanları yorumluyor. daha saglıklı tabi.

http://www.hurriyet.com.tr/…rid=173&gid=61&sz=26111
hesabın var mı? giriş yap