• aziz yıldırım ali yıldırım ekürisinin sarı kırmızı versiyonu olan küçük kardeş.
    ülkemiz harika! parayı ben veriyorum, kararı da ben veririm.
    nasa'nın başına geçse, kardeşini astronot da yapar bu tipler.
    maalesef takım ayırtetmeksizin türkiyenin gerçeği.
  • kim bu adam yahu? hangi hakla, hangi sifatla dursun ozbek bu adama gorev verebiliyor galatasaray kulubunde? aziz-ali yildirim ornegi verilmis ama orda dahi ali yildirim yonetim kurulunda resmen yer aliyor, dolayli yoldan da olsa kongre uyelerinin oyuyla kulube gelmis oluyor.

ya da ornegin aribogan orneginde oldugu gibi yonetim kurulunda yer almaz ama profesyonel olarak sirkete (futbol a.s.) alirsin, bunu da borsaya bildirirsin. mehmet ozbek'in boyle uydurmadan da olsa resmi bir gorevi bildirildi mi? benim bulabildigim kadariyla hayir.

isin ilginc yani adamla ilgili internette dogru duzgun bilgi de yok. hayatimda ilk kez google'a 'mehmet ozbek kimdir' gibi bir arama yapmak zorunda kaldim, yine de herhangi bir bilgiye ulasamadim. koskoca kulubun, hadi onu gectim borsaya kote koskoca sirketin parasal islerinden boyle bir adam mi sorumlu?

umarim kongre en kisa zamanda bunun hesabini soracaktir dursun ozbek'ten. boyle rezalet cidden kulup tarihinde gorulmedi.
  • malum şahsın kardeşi o kadar gündemde ki asıl mehmet özbek'ten çıktı başlık.

çok değerli bir trt sanatçısıdır efendim. istanbul türkoloji mezunudur. büyük adamdır.

kapıyı çalan kimdir
  • bazı adamlar hiç kasmadan bizim asla çıkaramayacağımız muhteşem bir ses çıkartır ya, bunun en kallavi örneğidir. arkadaş adam mimik bile yapmadan, durduğu yerde bir kerkük divanı söylüyor, benim dünyam ters dönüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=o_qhbny916q

bu nedir arkadaş?
  • http://www.mehmetozbek.com/ adresinde bir web sitesine sahip olan besteci, yazar, ses sanatçısı
  • trt turk halk muzigi sanatcisi, ozellikle guneydogu ve kerkukten yaptigi derlemelerle bilinir.
  • 1986 yılında trt müzik dairesi baskanlığından ayrılıp kültür bakanlığı türk halk müziği korosu sefi görevini almıs olan kisi.halen bu kurumda çalısmalara devam etmektedir.ayrıca arastırmacı ve bestecidir.3000 in üzerinde derlemesi bulunmaktadır.gözleri fettan güzel gibi türkülerin bestecisidir(bkz: gözleri fettan güzel)
  • galatasaray'ın nasıl bir çiftliğe döndürüldüğünün en somut kanıtlarından birisidir kendisi.

birden "başkan kardeşi" kontenjanından karşımıza çıkarılıp konulmuştur kendisi, ne olduğu belli değil. koca camianın doğru düzgün sorguladığı falan da yok, çok acayip.

geçen sezon başındaki "galatasaray için tuvalet bile temizlerim" şeklindeki saçma sapan bir demecini anımsıyorum, tez vakitte biraderiyle birlikte galatasaray'ın yakasından düşüp tuvalet temizleme işlerini kendi evlerinde yapmaları en büyük temennimiz.
hesabın var mı? giriş yap