şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sorunlu bir yazar. özel mesajla önüne gelene sarkar. bir insana alakasiz bir basliktan ve iceriginde sirf cinsellik geciyor olmasindan mutevellit, dibini basini anlamadan istiyor musun he istiyor musun mesaji atabilmektedir. ıs zora gelincede beni ifsa ediyor diye aglar yonetime. ama sozlukten atilma pahasina bu yaptigin hareket burda alninda leke olarak kalacak dostum.
  • sabriye şengül olmasından şüphe ettiğim garip mesajlar atan yazar. sabriye'ye inanılmaz zaafı var ya da bizzat kendisi.
  • ergenlik krizi yaşayan bir yazar.
  • edis'in reklamını beğenmediğim için mesaj atıp beni "edis dinliyorsun ama sözlük sevmiyor diye yazmıyorsun" şeklinde suçlayan yazar.

belki özünde iyi biridir bilemeyiz.
  • değişik kafalar yaşıyor.

genel olarak bilgilendirme maksadıyla yazdığım entry için gelip beni fırçalamış özelden. boş bulunup cevap yazmamın ardından aklıma geldi, nick altına yazılanları okudum.

sonuç, engellenmiş bir adet yazar daha.
  • kendisi bir eva green hayranı; aynı benim gibi. hatta o kadar ince bir insan ki, yazdığımın o kadar yazılan arasında en dişe dokunur olacağını söylemiş bir yazar kişisi. ben de bu şekilde cevap verdim:":d" benim malllığım tabii ki; yine kendisi ciddi olduğunu belirtti yazdıklarında; ki ben de ciddi olduğumu belirttim.

peygamberin dediği gibi: eva green' i sevmeyen bizden değildir*