• güldür güldür skeçine içerlemiş haklı olarak. zira yazdığı yazı tam skeçte daşşak geçilen çarpıtmalardan oluşuyor.
  • (bkz: güldür güldür'deki yandaş medya ahaber skeçi)

daha üzerinden 24 saat geçmemesine rağmen "niye muhalefete böyle şakalar yapamıyorsunuz hea" diye içinde bulunduğu medyaya yaranmak için sinekten yağ çıkarmaya çalışan zat.

bu ülkede iktidara da muhalefete de en ciddi hiciv mizahı levent kırca tarafından yapılmışken adamın naaşının arkasından sarhoş, ayyaş diye ağzınızdan ve kaleminizden dışkı bıraktınız. müjdat gezen'e açılan dava sayısı herhalde müjdat gezen'in yaşından fazladır. utanmadan bir de böyle şeyleri kaleme alabiliyorlar.

edit: juvenescent day in uyarısıyla gazete linkine hit kazandırmama adına ilgili yazının fotoğrafını koyuyorum. umarım bu link patlamaz

https://resimag.com/i/8463f50a970
  • muhalefete yakın medyayı bi say hele desen tek elin parmağını geçemecek kişinin bir eğlence programı karşısındaki çaresizlğini göstermiş.

işte mizahın gücü bu.

he havuz havuz medyada komik ama trajikomik.
  • güldür güldür eleştirisi en az skeç kadar komiktir. ama skeç gayet mantıklıyken, yazdığı yazı saçmalığın dik alasıdır. ha kendisini takip etmem, edenin olduğunu da sanmıyorum, sputnik'te denk geldim, ne yazmış göz atayım dedim. adamlar isim de vermemiş ki skeçte oysaki, neden üzerine alınıp cevap verme gereği duymuşsa.

inş gaza gelip de gülgün güldür ekibini de linç etmez bu malum kitle. tek korkum bu, zaten yılda bir politik mizah yapan çıkıyor, onu da yok etmeseler bari.
  • köşesinde (bkz: güldür güldür'deki yandaş medya ahaber skeçi)ni eleştirirken skeçteki durumun gerçekte varolduğunu reddedemeyen sadece lafı 'biraz da muhalefet medyasını eleştirin hep bize vuruyorsunuz'a getiren gazeteci!
  • hilal kaplan'in erkek versiyonu. hilal nasil bir donem liberal takiliyorduysa da bu arkadas da solcu takiliyordu. gunumuzde ise havuz medyasinin iki kadrolu yandasi olarak kin ve nefret sacmaya devam ediyorlar. bi yildiray ogur olabilselerdi keske, bugunun iktidarinin yanlislarini da soyleyebilseydiler. onlar yandas olarak anilmayi tercih ettiler.
  • oğlum bu adamdan kortuğunuz kadar allah korkunuz olsa keşke. şunları yazarken hiç mi utanmadın? dünyalığınızı yapacaksınız diye niye ahireliğinizden vazgeçtiniz.

(bkz: erkek hilal kaplan)
    (bkz: küçük mehmet barlas)
  • twitter, facebook, instagram hepsinden beni engelleyen saygin gazeteci. oysa sadece kendisine nasil daha iyi yalayabilecegini, nerelere daha cok dikkat etmesi gerektigini anlatmaya calisiyordum, yaranamadim.
  • şu anda a haber de hüngür hüngür ağlamaktadır, o konuşurken aşağıda ‘ ysk akp’nin istanbulda oyların tüm ilçelerde yeniden sayımı isteğine red kararı’ haberi geçiyor. çok zevkli bu insanları çaresiz görmek, utanmalı ve arlanmalıdır yazık..
    adamın konuşurken tv ekranında gazeteci-yazar diye bir ibare var , ilk defa 5 dakika küfür etmeden dinledim; adam bildiğin gözü kör olmuş akp militanı . nasıl gazeticilik bu ?
    chp ye saldırma çubukları
hesabın var mı? giriş yap