şükela:  tümü | bugün
  • maalesef var olan gerçekliktir.

dedemin babası yani büyük dedem, cumhuriyet halk fırkasında kurdele kesiminde bulunmuş atatürk'le, inönü'yle, celal bayar'la birlikte chp'de görev almış biriydi. çekirdekten chp'liyiz yani. o yüzden ak partili ya da şu partili demeden önce bu önsözü geçeyim dedim. okuma kültürü kıt olan ve objektif bakamayan insanlar için söylüyorum bunu.

mansur yavaş'ın 1 buçuk yıllık başkanlık sürecinde melih gökçek'in dönemini eşelemekten başka bir icraatı olmadığını düşünüyorum. geri kalan 3 buçuk senesinde de yine eşelemekten başka bir şey yapacağını sanmıyorum.

melih gökçek'i kısmen tanıyorum. hakkında derin bilgi sahibi değilim. ancak her ne kadar eleştirilse de, ankara 20 küsur yıldır kendisini seçti. demek ki bu 20 küsur yıldır seçilen bir insan demek ki halkta olumlu bir itibar bırakmıştır.

şahsen bu dinozor parkının müthiş bir proje olduğunu düşünüyorum. bugün abd'nin florida eyaletindeki jurassic theme park'ı gören ekşiciler "ağğbi adamlar ağaar prodüksiyon kasmış yaağ" diye öve öve bitiremezler. ancak gelgelelim aynısı bizim memleketimizde yapıldığında "bu ne ağbii ucubee, 3d printerdan basmışlarr" derler.

böyle düşünen netflix, sjw tayfasının dediklerini kale almıyorum da üzüldüğüm böyle güzel bir fikrin bu kadar itibarsızlaştırılmasıydı... kim kendi şehrinde bir dinozor parkı olsun istemez ki lan? bunlar hep sanata ve sinemaya böyle uyuz kapan insanlar...

mansur yavaş maalesef elle tutulur bir icraat yapmadığı sürece bir sonraki turda melih gökçek ipleri tekrar eline alacak. halk iktidara kızıp hıncını gökçek'ten almıştı. ancak bu icraatsızlığı görünce tekrar gökçek'e verecek.
  • imkansızdır

hayal kuran akpli başlığı

geçiniz
  • melih gökçek'ten kaldırım taşı bile olmaz.
  • sen düşünme, düşününce bokunu çıkartıyorsun.
  • yazdığı her 2 entry den birisi akp övgüsü içeren dededen cehapeli troll kişi saçmalığı.
  • hadi diyelim hiçbir şey yapmıyor mansur başkan, ama en azından soyup soğana çevirmiyor belediyeyi. her şeyi şeffaf. o bile yeter.
  • hırsızlar üst üste seçim kazanıyorsa, olur arkadaş. her şey olur, bu ülkeye bi rezil olmazsın amk.
  • akp olmasa yıllar önce abb başkanlıgına veda etmiş olacaktı ama ikisi birbirini tamamlayıp seçimi kazandılar. ayrı ayrı seçime girselerdi geçmiş abb seçimlerini kaybederlerdi.
176 entry daha