• adam alt tarafı "how are you?" demiş. niye herkes sikmiş gibi davranıyor. kezban türk kızlarından haberi olmuş oldu böylece. oğlum sakın bulaşma ben sana söyliyim, yakışıklı adamsın git zeki bir avrupalı bul kendine. 75 iq'lu yürüyen ego değil.
  • (bkz: melis ayça değirmencioğlu kim amk)

edit: başlık başa kalmış.

tanım: loris karius adlı kişinin melis ayça değirmencioğlu (hala kim olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok) adlı kişiye twitter hesabı üzerinden yazdığı özel mesajı ifşa etmesi üzerine açılmış başlık.
  • adam 3 ayda cl finalinden bursa deplasmaninda cakmak yiyip dmden turk kizina yuruyen nargileciye dondu amk.

hayatta temkinli olmak lazim.
  • türk kadınında olan göt kalkıklığı, başka hiçbir millette yok. adam "nasılsın" yazmış, kız ise "havar komşular havar. beşiktaşın kalecisi beni s.kmek istedi" havalarına girmiş. (bkz: danla bilic) adlı, itici youtuber da bunu yapmıştı bir zamanlar.

boşuna dememişler; `dünya kadar malın olacağına, fındık kadar yeşil gözün olsun.`

not: atasözüne otosansür uygulanmıştır.
  • cogu turk kizindan dahi daha guzel olan adamin yaptigi hata sonucu olmustur.

muhtemelen bu da ona iyi bir ders olmustur.
  • kaleci diye gelip gizli forvet oynayan tok kapı sesididşfşglgllhlh

heeeyyy oktaaay! *
  • arkadaş sen şampiyonlar ligi finali oyna, instagramdan türk kızına yürü. ulan loris tamam yeni geldin, yokluk var da sen bizim kızları hiç tanımamışsın.

ah ah takımda manuel fernandes olacaktı ki seni bi’ ortamlara sokacaktı. :)
  • tipik türk insanı...

bak türk kızı demiyorum dikkat edersen. cinsiyetçilikle baştan savılamayacak kadar angutça bir vaka çünkü.

yavrum sen adamı beğendin mi? beğendin, belli. sana yazması sana göre paylaşılacak kadar önemli mi? önemli. ama bunu paylaşarak olası ihtimalleri çöpe attın mı? e muhakkak.

burdan çıkan sonuç... yaşamaktansa yaşadığımızı ilan etmeyi seviyoruz. anı yaşamak yerine fotoğraf çekmek gibi. bu arkadaş için de böyle bir adamın ona yazdığının bilinmesi, onunla olmaktan daha büyük bir olay.

sosyal medya maymunları sizi...
hesabın var mı? giriş yap