• ödül alan bir oyuncu olarak iki lafı bir araya getiremeyip deli deli hareketler yapması beni bir miktar utandırdı. niye utandım onu da bilmiyorum.
    sahneye çıkarken memintoları fırlayacak diye eşimle çok gerildik. muhtemelen ikimizin gerginlik sebebi çok başkaydı ama 2 dakikalığına da olsa şu sıkıcı pazar akşamında bizi bir şekilde heyecanlandırdığı için melis sezen ve memelerine çok teşekkür ediyorum.

edit: arkadaşlar "bro yenge bişi demesin ehüeüe" mesajlarınız için teşekkür ederim. ülkece birlik ve beraberliğe hasret kaldığımız şu günlerde ekşi sözlük beylerinin bir çift meme ekseninde böylesine tek yürek olması beni çok duygulandırdı fakat bu hikayedeki yenge benim.*

edit 2: yeşillendire yeşillendire dövüyorlar beni* dostlar, güzel dekolte görmek isteyen gülşen'in geçen geceki bursa konserinde giydiği elbiseye bakabilir. mevzu meme görmemiz değil, kıyafetin olmamışlığı. yoksa kız şahane. kızın başlığından defolup gidelim artık yazık, millet "bu kız neci?" diye sözlüğe bakacak herkes memesini konuşmuş, abov. ben de bir kase yoğurt eşliğinde biraz pink floyd falan dinleyip şu gereksiz magazin zehrini bi atayım üstümden. hadi bakiim.

edit 3: bir kadının görünüşünü ve tavrını kendimce, biraz da karikatürize ederek eleştirdiğim için kadın düşmanı ve yobaz ilan edildim. şuraya bi bihter ziyagil "peki :)"si bırakıyorum. entryi de silmeyeceğim. belki yarın öbür gün beni kadın düşmanı ilan eden arkadaşların gözünden bakabilme olgunluğuna erişir ve bu entryi görünce utanırım. dursun burada.

aylar sonra editi: saçma sapan bir adamın saçma sapan beyanlarından sonra başlık hortlayınca dayak yemeye kaldığım yerden devam ediyorum. entryim tabii ki duracak, melis sezen gibi fazlaca hareketli, bıcır bıcır bir kadına o elbisenin ağır geldiği konusundaki fikrim hiçbir zaman değişmeyecek ve diliyorum ki insanlar hakaret içerikli olmadığı sürece herkesin eleştirilebileceğini kabullenecek.
  • çok değil daha bir-iki ay önce adaylıklar açıklanırken, bu ülkenin onurlu namuslu insanlarının bir kısmı "adaylık için sağ olun ama istemiyorum. tetikçi hürriyet'ten ödül falan almam" diye tepkisini koymuş, demirören'den ödül almayacağını ilan etmişti.
    bu töreni izleyen, konuşan, gündemde tutan kim olursa olsun bilerek veya bilmeyerek mevcut iktidarı örtülü destekliyor.
    bu tören, yarın sabahtan itibaren benzinden tütüne her kalemden bize saplanacak olan zamlarla finanse edilen demirören'in. bunu unutup, tek başarısı dekolte giymek olan alakasız bir kişiyi burada zavallıca övüyorsunuz. demirören kamu bankalarına borcunu yarın da ödemeyecek ve sizin yarattığınız medya etkisini kullanıp kendine yeni sponsorlar bulmaya, reklam alanlarını firmalara satmaya ve vatandaşa saplamaya devam edecek. satış sloganı da çok basit: "ben bunların anasına da sövsem, bunlar benim magazinimi takip ediyor."
    karşı tarafın yarısı kadar bilinçlenip, azıcık omurgalı olsanız keşke...
  • oğlum hiç demiyor musunuz, laf ettiğim kişi de bir insan evladı, belki okur, incinir diye.

direkt yaşam kalitemizi düşüren şeyler oluyor bu ülkede senelerdir, onlara laf etmek yemediğinden mi genç bir kadının yalnızca 1 gece, birkaç dakika sarf ettiği sözlere ve giydiği kıyafete haftalarca gömüyorsunuz?

korkaksınız ve de korkak kalacaksınız. olabilir, yapınız böyledir. ama korkaklığınızı genç bir kadına siber zorbalık yaparak gizlemeye çalıştığınız için kansızsınız da.

allah ıslah etsin hepinizi.
  • bundan önce maske kimsin sen programında göründü. yobazlar programı linçledi. şimdi ahlak bekçisi yobazlar bizzat kendisini hedef gösteriyor. bu kızın ikidir hedef gösterilmesi bence tesadüf değil. bizim henüz bilmediğimiz bi bit yeniği var ortada bence.
  • olm topu topu bir meme ucu için bu kadar entry girmek nedir ya. açtım baktım ne var diye bir şey de yok. friends'te jennifer aniston 10 sezon meme ucu ortada gezdi. neyin kafasındasınız. kıyafeti çirkin bulduysanız onu konuşun bari.
  • kanal d'de yıllar sonra meme ucu görmemize vesile olmuştur.
    pantene altın kelebek ödüllerine ve kanal d'ye teşekkür ederiz. ülkemiz git gide gelişiyor.

edit: rica ediyorum artık link sorulmasın bana.
    melis sezen ödül alma anı ve o tarihi anlar
  • lan hem baskıdan yobazlıktan şikayetçisiniz hem iki meme görünce cübbeli ahmet’e dönüyosunuz. desteklesenize oğlum.
  • hem seks hem pantene ödül töreni sırasında kullanılacak bir cümle söyleyiniz:

-bunu tutuyorum çünkü elimde şu an.
  • tamam ben de kendisinden pek hoşlanmıyorum da buna da 'yarı çıplak ' demezsin ya . dekolte görmeye görmeye normalini unutmuşsunuz siz . sansürcü kafalar bunlar .daha önce de yazdım , yine yazıyorum: sansür kötülük barındırır. yasak arzu doğurur. yapmayın gençler .
hesabın var mı? giriş yap