• ne yazık ki babası tarafından cinsel istismara uğramış 1999 doğumlu bir türk oyuncu.

haberi görünce çok üzüldüm. babası bu nedenden dolayı hapisteymiş ve şimdi de 17 yaşındaki kardeşinin velayetini almaya çalışıyormuş. haber linki için tıklayınız

göründüğü kadarıyla bu olaydan sonra akıl sağlığını koruyabilmiş zaten yıllarca psikolojik destek almış. kendisini tebrik ediyorum. hep böyle ol melisa. sen çok güçlü bir kadınsın.
  • 30 yasinda gösteren 99 dogumlu oyuncu
  • her ne kadar annesinin kimliğini ön plana koysa da aslen sivaslıdır. çapa'da aynı ortaokulda okuduk, o zamanlar okulun tatlı çocuklarından bozukluklar toplar, okulun keko erkekleri etrafında dolanır, erkekler arasında kavga çıkartır, masum kendi halinde olan kızları zorbalardı. hatta bir gün çıkarttığı kavgalar sebebiyle babası okula gelmiş ve onu epey bir hırpalamıştı. yani o yaşında bile aklı sürekli bozgunculuğa ve zorbalığa çalışırdı, iyi bir karaktere sahip değildi. kısacası masum yüzüne kanmayın, yüzünün güzelliğinin tam aksine bir karakteri var.
  • nedense kendisini (bkz: gigi hadid) 'e benzettiğim oyuncu.
  • 40 yasinda gosteren 22’lik influencer abla. hmmm vukuatlarina bakalim:

1- pandemi doneminde alinmadigi cafenin calisanlarini tehdit
    2- ucakta aglayan cocuklarin annesi ile agiz dalasi
    3- zekeriyakoy cekimlerinde cevrede yasayanlara kufur

yani hadi biri iftira ikisi iftira ama 22 yas icin fazla vukuatli bir hayat. ustune olmayan oyunculugu ve torpil binince iyice itici oluyor. sosyal medya oyunculugunu tiye alan memelerle dolu hem de yerli yabanci tum seyirciler igreniyor oyunculugundan. oyunculuktan anladigi zaten bon bon bakmak, hizli hizli nefes alip eli gogse goturmek ve o cirkin ses tonu ile bagirmak. ne tam influencer ne oyuncu, hangisinde dikis tuttururum diye dolaniyor ortalikta ama iste karar verene kadar seyir zevkimizin icine ediyor. aylardir (bkz: ask mantik ıntikam) i tv’den izlemiyorum sirf onun sahnelerini atlamak icin netten izliyorum, ohhh miss gibi. baslarda calissa olur, sevimlide bir tipe benziyor dedigim kisiden igrenir oldum, tebrik ediyorum bu basari kendisinin.

edit: sahti sahbaz oldu! bu influencer tayfasi bos mezar bulsa girecek. yavrum henuz 22 yasindasin ne bu estetik aski, madem seviyorsun bari isinin ehli yerlerde bi zahmet para odeyerek yaptir reklam karsiligi yaptirdigin dudak ve cene bundan daha boktan olamazdi. keske estetik merkezlerini asindiracagina 1-2 tiyatro salonu gezse, oyunculuk egitimi filan alsa onu izlemek zorunda kalanlarin goz zevki icin.
  • 99’lu olduğunu öğrenince ilk defa geyik olsun diye değil de gerçek manada “eyvah yaşlandım” hissini bana yaşatan güzel kızdır. aslında tipine bakınca güzel kadındır yazasım geliyor ama benim mantığım 99’da doğmuş birinin çocuk olmadığını kabullenemiyor. halbuki kız 19 yaşında yani. sevgili nevzat: “öyle ya sen ondokuzunda koca bir kadındın” demiş sonuçta. has..tir oradan nevzat, 99 depreminde yeni doğmuş bebeymiş bu kız, şu an çocuk olmaması çok saçma.
    allahımm yaşlanıyorum imdaat**

not: tanım yapalım. kendisi güzel bir kız ve yaşına göre çok da iyi oyuncudur.
  • sen çal kapımı dizisinde başrolden daha güzel hatun kişisi
  • okuduğum haberden sonra yaşadıkları için üzüldüğüm, ama aşıp sindirip ayağa kalktığı için takdir ettiğim oyuncu. haberlerin çıkmasına üzülmesin, nice genç kadına cesaret verecek onun bu duruşu çünkü. dilerim her şey gönlünce olur bundan sonra.
  • hangi densiz mikrop, dudak dolgusuna ikna etti bu güzel kadını?

edit: güzelliğine hayran olduğum kişi (idi).
  • sadakatsiz’in son bölümünde selçuk’un annesinin gençliğini canlandırmış oyuncu.

jenerikte ismi “melisa döngel’e teşekkürlerimizle” diye geçince sanki kendi mekanını dizi seti olarak kiralamış da ona teşekkür ediyorlar gibi düşündürmüştür, halbuki kız konuk oyuncu olarak gelmiş, konuk oyuncu yazsanıza.
hesabın var mı? giriş yap