• hassiktir oradan damaksız velet.
  • meme diye okuduğum için ilk etapta katılmadığım durum. diyorum ki meme nasıl bulamaç olur. hadi diyelim bulamaç oldu mide bulandırır mı.
  • (bkz: yaran yanlış okumalar)

memelerin mide bulandırıcı bir bulamaç olması
  • tadından çok şekline önem verenlerin iddiasıdır. amma şekilcisiniz be.
  • ve sonunda... benimle aynı düşüncelere sahip insanların olduğunu gösteren başlık. yıllarca ne zaman menemen sevmiyorum desem garip, alaycı bakışlara maruz kaldım. toplumun her kesiminin uzlaştığı nadir konulardan biri gibiydi menemen ve ben dışlanmanın çaresizliğini hissettim.
    ve bugün kutsal bilgi kaynağı yalnız olmadığımı gösterdi.
    teşekkürler sözlük...
  • domatesten tiskindiğim için bana doğru görünen önermedir. böyle nasıl desem sanki kusulmuş gibi.
  • menemen sevdiğimiz için köylü olduğumu, köylü olmanın da herhalde iğrenç bir şey olduğunu söyleyen bazı terbiyesizlerin düşüncesi.

midemize ne sokacağımıza karışmayın bari ulan! biz sizin bu saçma zihniyetle geceleri münasip bir yerlerinize ne soktuğunuza karışıyor muyuz?

hayır ben de bezelye sevmem mesela ama bezelye sevenleri aşağılamak gibi gerzekçe bir olaya girmedim hiç. ifade özgürlüğü anlayışınıza yumurta kırayım sizin.
  • menemeni meme diye okuyan bir tek değilimdir umarım.
  • bunlar hep ekmek banmadiginiz icin oluyor. soyle taze ekmegi bansaniz uzerine boyle olmaz. basligi acan arkadasa da tesekkur ederim, bana aksam icin menemen yapma motivasyonu sagladigi icin, ne zamandir yemiyoduk.
hesabın var mı? giriş yap